ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 січня, 14:45

Статті
10:42

Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні

Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.

11:46

Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника

23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.

14:14

У Вінниці створять службу, яка буде контролювати правильність паркування автомобілів на вулицях міста

У департаменті енергетики, транспорту та зв’язку створять нову службу у якій співробітники будуть контролювати дотримання вимог паркування та зупинок згідно з правилами дорожнього руху.

10:18

На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»

Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.

13:19

Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи

Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.

13:55

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!

Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.

16:06

Что нужно сделать Украине для создания умных городов?

Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру

15:59

Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС

Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

12:41

Перевірки бізнесу: чого чекати від держнагляду у 2017 році

Верховна Рада ухвалила низку актів, які передбачають зменшення кількості перевірок бізнесу контрольними органами та чітке планування таких заходів. Чи полегшать нові закони життя малого та середнього бізнесу?

12:13

Топ-20 агрокомпаний по размеру возмещений НДС

Сумма возмещения НДС украинским предприятиям за ноябрь 2016 года составила 6,1 млрд грн. Больше всего средств было выплачено "Кернелу".

16:33

Удержится ли курс гривны осенью

Валютная либерализация продолжается: за последнюю неделю Нацбанк уже дважды вносил изменения в правила работы на валютном рынке.

Участники рынка поддерживают действия регулятора. Правда, часть из них считает, что Нацбанк "осторожничает" и отмена ограничений может проходить быстрее без риска для курса гривны.

12:44

Как уберечь себя от жилищной аферы

Со времен "Элиты-центра" прошло около 10 лет, а вопрос защиты инвесторов до сих пор практически не урегулирован

17:13

Вся вінницька рать: кого Гройсман привів у владу

Погодившись стати прем'єром у коаліційному уряді, Володимир Гройсман наполіг, щоб він особисто міг призначити одного віце-прем'єра і двох міністрів. Після виснажливих переговорів з президентом Петром Порошенком, Гройсман зміг цього домогтися. У підсумку посади в уряді отримали Володимир Кістіон, Андрій Рева та Олександр Саєнко. Перші дві довгі роки були його заступниками у Вінниці, Саєнко - єдиний, хто поповнив команду Гройсмана у Києві.

14:21

Более 20 украинских компаний попали в топ самых динамичных бизнесов Европы

В рейтинге издание The Inc за 2016 отметило компании из IT, агросектора, газовой промышленности, медицины и логистики.

12:26

Коаліційна угода потребує доопрацювання в частині Євроінтеграційної адаптації законодавства України

Підписавши Угоду про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом наша держава взяла зобов’язання в т.ч. по адаптації українського законодавства до норм ЄС.

10:02

2015. Топ-10 скромних досягнень України, про які варто згадати

Стремительный рост курса доллара, возможность дефолта, инфляция на уровне 60%, отсутствие результатов в борьбе с коррупцией и буксировка важных реформ – все это не добавляло оптимизма.

Тем не менее, нашлись и "светлые пятна" в уходящем году, о которых стоит упомянуть. Хотя бы потому, что их было не так и много.

09:59

Як Європа може допомогти Україні навести лад у газовому секторі

За даними МВФ, завдяки новій команді управлінців, чотирикратному підвищенню цін на газ та початку законодавчих реформ збитки компанії у 2015 році знизяться до 3,1% ВВП України порівняно з 5,5% у 2014 році.

09:53

Бізнес – це легко! Do it!

В Україні, на відміну від країн ЄС, немає коштів на субсидування, створення нових робочих місць та нових підприємств. Один із небагатьох дієвих інструментів уряду – це спрощення ведення господарської діяльності через дерегуляцію, боротьбу з корупцією та покращення інвестиційного клімату. Один із найбільш простих механізмів – використання методології рейтингу Doing business. Це підказка для уряду, що необхідно робити для того, щоб спростити ведення бізнесу в країні.

15:12

На страже порядка: как хотят изменить права заемщиков

Верховная Рада рассмотрела пакет законопроектов направленных на защиту прав потребителей. ЗУ №2455 о потребительском кредитовании, которым предусматривается совершенствование процедуры выдачи потребительских кредитов - принят в первом чтении. Связанный с ним законопроект № 2456 о внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усовершенствования защиты прав потребителей финансовых услуг, был отправлен на повторное первое чтение, но будет в ближайшее время доработан и вынесен в зал Верховной Рады.

15:04

Нечужие люди: почему Европа бессильна в вопросе мигрантов

Европа не может решить проблему мигрантов и вместо этого воздвигает внутренние границы. К чему может привести такая политика?

15:01

Що повинно стимулювати бізнес виходити з тіні

Серед причин тіньової економіки експерти називають ухиляння від сплати соціальних внесків, ПДВ та інших податків або небажання дотримуватися вимог трудового законодавства, таких як мінімальна зарплата, максимальна кількість робочих годин, стандартів безпеки та інших адміністративних процедур. Що повинно стимулювати бізнес виходити з тіні — в колонці заступника міністра фінансів Олени Макеєвої.

10:15

Руслан Демчак розповів які пропонуються зміни в реформуванні ринку капіталів України

Народний депутат Фракції Блок «Петра Порошенка» Руслан Демчак в своєму блозі, розповів, що наразі завершується розробка комплексного законопроекту щодо врегулювання товарного біржового ринку та ринку похідних інструментів - деривативів.

15:58

Обменники проверят под микроскопом

Нацбанк больше не требует ликвидации всех небанковских сетей обменных пунктов, поскольку не нашел союзников в парламенте. Вместо этого он планирует ужесточить требования к работе финансовых компаний, которые занимаются обменом валют. FinClub узнал, кому принадлежат обменники и насколько они богаты.

10:10

Инвесторы бегут из Украины не только из-за войны

Какие юридические преграды стоят на пути иностранных инвесторов в Украину

10:06

Мораторий на продажу земли — отпустят ли рынок на волю?

Премьер-министр Арсений Яценюк заявил, что снятие моратория на продажу земли с 1 января 2016 года без соответствующей законодательной базы недопустимо. Очевидно, что скоро вопрос продажи сельхозземель окажется в центре депутатских баталий. Споры об отмене моратория точатся ровно столько, сколько он действует. Об аргументах "за" и "против" открытия рынка земель рассказывает исполнительный директор компании "ЮМДЖИ ПРОЕКТ" Роман Мекшун

11:02

ТОП-10 дефолтов за последние десятилетия

Самая длинная долговая история у Германии, а антигерой начала 21 века – Греция
Дефолт – это синоним невыполнения полностью и в установленный срок финансовых обязательств. Он может допускаться как частными лицами, компаниями, так и государствами, тогда идет речь о суверенном дефолте. Дефолт государства означает, что страна не обслуживает свои долги или отказывается от них.

14:51

Програма великого капіталу

Стислий аналіз процесу підготовки стратегії розвитку сільського господарства

09:56

Як зміниться «небо» над Україною

Експерти «Дня» та фігуранти справи з відсторонення голови Державіаслужби: принциповість чи перерозподіл?

11:24

Прозоре місто: чому Вінниця може навчити всю Україну

Коли я прийшов у мерію в 2006 році, у відділі технологій працював один чоловік. Йому було 65 років, − згадує глава IТ-департаменту Вінницької міськради 37-річний Володимир Романенко. − Зараз під моїм керівництвом 14 осіб». Якщо порівнювати з європейськими містами, то це далеко не найкращий показник, але серед українських − Вінниця поступається лише Києву.

09:22

Из всех реформ для нас важнейшей…

Успех в проведении децентрализации мог бы обеспечить проведение целого комплекса преобразований в стране, но пока что споры вызывает даже первый шаг реформаторов.

08:42

Шість грецьких уроків для України

Греція ось уже шість років перебуває в економічній кризі, здійснила широкомасштабну реструктуризацію державного боргу і отримала надзвичайно великий пакет грошової допомоги від Міжнародного валютного фонду та інших кредиторів.

18:11

Як в Україні отримати 10 тисяч гривень на утеплення житла

В Україні власникам індивідуальних будинків та квартир компенсують не більше 10 тисяч гривень кредиту, виданого на придбання обладнання та матеріалів, що підвищують теплову ефективність житла.

10:39

Рік Президента Порошенка. Позитивні зміни.

Зберіг країну, організував потужний захист України від захоплення Росією, спираючись на всенародну підтримку та колосальний патріотичний порив.

10:35

Как вернуть в Украину арестованные $ 300 млн Януковича и Ко

Украина разыскала почти $300 млн, выведенных Виктором Януковичем и Ко в иностранные банки.

13:57

Первые итоги украинских реформ

Эксперты едины во мнении — украинское общество кардинально поменялось, но власть имущие безнадежно застряли в прошлом.

12:47

Как будут отдавать депозиты

Финучреждения предложат клиентам гибридные вклады, дающие возможность забрать деньги в любой момент и штрафовать за досрочное их снятие.

12:42

Руслан Демчак: Діалог між владою та підприємцями продовжується

Проголосований в першому читанні законопроект №2004 "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо зменшення податкового тиску на платників податків)" підготовлено в рамках завдань, поставлених перед Коаліційною угодою та планом реформ, покликаний поліпшити інвестиційний клімат та покращити загальний стан підприємництва.

14:21

"Життя по-новому": плюс рік, мінус реформи

25-го мая исполняется год с избрания Петра Порошенко президентом страны. Можно предположить, что по устойчивой, еще советской традиции к этой дате канцелярия главы государства со статистическими выкладками в руках сообщит о том, "каких успехов удалось достичь за истекший период" главе государства и его команде.

Архiви
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA