ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Вівторок, 26 січня, 14:02

Інтерв'ю
13:52

Володимир Гройсман: Кому з першого липня піднімуть пенсії

З першого липня в Україні зростуть пенсії. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Усі процедурні рішення мають закріпити на найближчому засіданні Уряду.

15:19

Які дороги відремонтують цьогоріч на Вінниччині, - розповів керівник облавтодору Ігор Корольчук

До першого червня вінницькі дорожники мають встигнути завершити ямковий ремонт доріг. Одразу почнуть капітально ремонтувати об'їзну навколо Вінниці.

16:42

Руслан Демчак: 14 млн. грн. має бути виділено в першому півріччі 2017 року на соціально-економічні проекти Немирівського, Липовецького, Погребищенського, Іллінецького та Оратівського районів

Нажаль, часто у людей викривлене розуміння щодо роботи народних обранців. Наприклад, багато хто вважає, що депутат має буквально тільки фінансово допомагати вирішувати особисті проблеми громадян. Якщо депутат виділяє адресну фінансову допомогу, то це його особиста людська позиція, яка не має відношення до депутатської діяльності.

17:28

Руслан Демчак: «Середньостроковий план дій Уряду до 2020 року має стати реальними векторами для побудови нової моделі розвитку економіки України»

Таку думку висловив народний депутат Партії «Фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак в рамках свого виступу на II Українському форумі бізнесу, який проводився за ініціативи найбільш впливових об'єднань української бізнес-спільноти: Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Федерації роботодавців України, Торгово-промислової палати України, Української бізнес ініціативи, Українського союзу промисловців і підприємців.

10:38

Руслан Демчак о расформировании Нацкомфинуслуг, создании современной фондовой биржи в Украине и регулировании криптовалют

О расформировании Нацкомфинуслуг, создании современной фондовой биржи в Украине и регулировании криптовалют.

15:42

Як би не було складно працювати за європейськими стандартами, працювати по-іншому неможливо – Руслан Демчак

Народный депутат Украины, член БПП и основатель Корпорации UBG Руслан Демчак — из тех украинских бизнесменов и политиков, кто вкусил все "радости" ведения бизнеса в Украине — и политическое давление, и рейдерство, и несовершенство судебной системы. В беседе он честно признается, что пойти в политику — в нашей стране до сих пор один из способов защитить свой бизнес. И в этом, кстати, особого репутационного риска не видит. А в чем видит?

15:35

Жодної гривні з Держбюджету-2017 на докіпаталізацію Привату не піде, — Демчак

Під ранок 21 грудня Верховна Рада ухвалила бюджет на 2017 рік. 274 депутати проголосували «за». Удвічі вищу мінімальну зарплату залишили. Але ті, хто не голосували, кажуть, що оновленого бюджету їм не показали. Як відбувалось голосування, розказує заступник голови Комітету ВР з питань фінансової політики і банківської діяльності, народний депутат, член фракції «Блок Петра Порошенка» Руслан Демчак.

12:09

Руслан Демчак: «Впровадивши європейські стандарти, ми зможемо дуже швидко запустити в Україні ринок капіталу»

Народний депутат – про фінансові законодавчі напрацювання і складнощі їх прийняття та перспективи сектору.

17:51

Лілія Гриневич: Неможливо навчати сучасних дітей так, як навчали нас

За сто днів керування Лілією Гриневич Міністерством освіти вдалось опрацювати і розвантажити програми для початкової школи, розблокувати роботу Нацагенства із забезпечення якості вищої освіти, підготувати концепцію Нової української школи, витримати тест на організацію ЗНО після минулорічних скандалів та провести вступну кампанію.

І це далеко не повний перелік досягнень, яких, усе ж, виається мало у сфері освіти, де накопичилось величезна кількість проблем.

17:17

Від реклами до штрафів: як зміняться правила надання фінансових послуг

Для українців на законодавчому рівні не передбачено іншого механізму захисту прав споживачів, окрім як через суд. Як зміниться ситуація і чому її змінювати справді потрібно, розповідає лідер напрямку захисту прав споживачів Комплексної програми розвитку фінансового сектора України до 2020 року

12:41

Володимир Кіпень: Як працює Донецький університет у Вінниці

Володимир Кіпень – доцент Донецького національного університету та голова Інституту соціальних досліджень і політичного аналізу. Він вважає, що рішення про переїзд з Донецьку у Вінницю в вересні 2014 було запізнілим. Винуватить в цьому Міністерство освіти, яке, за його словами, виявилось не готовим до кризових ситуацій. Науковець розповідає, як його Інституту вдалось розвінчати міфи про відсутність України на Донбасі та про абсолютну підтримку містянами сепаратистів.

14:39

Вінничанин-міністр Андрій Рева: "Вам за мене соромно не буде. Обіцяю"

49-річний Андрій Рева в соціальних питаннях не новачок. Кілька років керував районним управлінням соцзахисту, є одним з авторів нинішньої методики розрахунків субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, має юридичну освіту, майже десять років був заступником мера з соціальних і питань охорони здоров'я у Вінниці, де намагався запровадити і страхову медицину, створивши першу в Україні муніципальну страхову компанію. 

14:19

Мер Вінниці Сергій Моргунов: "Популізмом займатися не буду"

Формально Сергій Моргунов обраний мером Вінниці 100 днів тому. А по суті, обов'язки першої особи міста він виконує майже два роки, тому чекати особливих змін в «політиці» градоначальника не доводиться. Змінився хіба що статус і кабінет.

09:50

Валерій Коровій: «За два роки в нашу область переїхало 170 виробництв з інших регіонів»

Що чекає Вінницьку область у новому – високосному – році? Які плани економічного її розвитку? Чим зароблятиме область на хліб у рамках децентралізації – про це читайте в інтерев'ю голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія.

14:51

Ніна Южаніна, голова податкового комітету Ради та ідеолог ліберальної податкової реформи, про МВФ, дефіцит бюджету, діалог з Мінфіном та можливі точки компромісу

Ніна Южаніна, голова податкового комітету Ради та ідеолог ліберальної податкової реформи, про МВФ, дефіцит бюджету, діалог з Мінфіном та можливі точки компромісу

15:17

Руслан Демчак: «Наша основна задача – зберегти країну»

Про всі нюанси місцевих виборів говоримо із Демчаком Русланом Євгеновичем, депутатом фракції партії Блок «Петра Порошенка «Солідарність», депутатом від Вінниччини по 18 округу.

19:50

Петро Картовий: «Місцеві вибори дають нам можливість об’єднати країну командою відповідальних людей, спроможною проводити реформи не тільки у центрі, але й у регіонах і громадах»

Картовий Петро Мойсейович будучи керівником Агрокооперативу приватних пайовиків «Золота Нива» завжди намагається робити все, щоб його сільгосппідприємство і трудовий колектив досягав високих результатів, впроваджує нові досягнення техніки і новітніх технологій.
Петро Мойсейович неодноразово обирався депутатом сільської, районної та обласної ради. З 2005 по 2007 роки очолював район на посаді голови Оратівської районної ради.
Сьогодні Картовий П.М. балотується в депутати Вінницької обласної ради від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» аби покращити життя земляків.

19:45

Іван Вінник: Села, міста та вся Україна потребує термінового «євроремонту»

Вінник Іван Васильович в політиці не новачок. Він є чинним Головою Погребищенської районної державної адміністрації, також є досвід депутатом Погребищенської районної ради 5-6 скликання. Сьогодні Іван Вінник також кандидат в депутати обласної ради від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

13:10

Сергій Остапенко: «Ніхто за нас не зробить нашу роботу. Формуємо нову владну команду на всіх рівнях, закачуємо рукави і до праці!»

Остапенко Сергій Володимирович з 2010 року є депутатом Липовецької районної ради, працює в бюджетному комітеті, приймає активну участь в вирішенні проблем життя району. Сьогодні Сергій Остапенко кандидат в депутати обласної ради від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

11:39

Микола Майданюк: «Нинішня команда міських управлінців поставила перед собою завдання створення міста комфортного для проживання»

Цьогоріч на місцевих виборах ми переобиратимемо міського голову міста Липовець. Майданюк Микола Іванович – людина, яка не потребує додаткового представлення. Його знають і поважають липівчани вже не один рік. Він має нагороди різних рівнів, зокрема перебуваючи на посаді міського голови Липовця з 2010 року – був нагороджений  почесною відзнакою «За вагомий внесок у розвиток Вінниччини» та дипломом як переможець обласного конкурсу  на звання «Людина року» в  номінації  «Міський голова, голова районної ради».

11:00

Віктор Марухно: Без єдності – сценарій розколу України стане реальністю, і громадянська війна може прийти в мій регіон

Марухно Віктор Петрович балотується в депутати Вінницької обласної ради від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Все життя  віддавши службі в органах внутрішніх справ України, Віктор Петрович є прихильних порядку та справедливості. Вирішивши вперше в житті зайнятись депутатською діяльністю, Віктор Петрович готовий брати на себе відповідальність і працювати на країну, на рідний Немирівський район. 

10:00

Вінничанин, Посол України у США, Валерій Чалий про ставлення американців до суду над Савченко

У російському Донецьку відновились судові засідання у справі незаконно ув'язненої української льотчиці Надії Савченко.

11:49

Яких повноважень не вистачає голові ОДА на Вінниччині?

Вінниччина як «вотчина» Президента і спікера з поля зору медіа-спільноти не випадає ніколи. Області створили імідж локомотива децентралізаційних змін, новатора в системі надання адмінпослуг, а в поточному році – ще й лідера за багатьма економічними показниками. Водночас, здавалося б, центр України, тиха провінція, а нема-нема – і вибухне якимсь рейдерським скандалом, або стріляниною в стилі 90-х. Словом, регіон не без сюрпризів.

15:07

Вінниця після Гройсмана. Сергій Моргунов про секрет успіху міста за останні 10 років

Жити у Вінниці стало модно і престижно! А бути вінничанином — це круто! І не лише тому, що Президент України Петро Порошенко і спікер Верховної Ради Володимир Гройсман із Вінниці...
Різні рейтинги і відгуки гостей міста не зважають на гучні імена, а оцінюють перш за все прості та доступні речі — комфорт у транспорті, чистоту і безпеку на вулицях, історичні цікавинки та навіть привітність офіціанта у кафе... 

11:17

Нужно делать быстрые реформы, а не ходить просить инвесторов вкладывать в Украину деньги — экс-премьер Грузии

Григол Мгалоблишвили, возглавивший осенью 2008 года правительство Грузии, рассказал Delo.UA, как ему удалось после августовской войны с Россией привлечь деньги из-за рубежа и удержать экономику страны

15:02

Мы не считаем уход бирж с рынка катастрофой — глава Комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку

Глава НКЦБФР рассказал о своих взглядах на новый закон о лицензировании, независимости регулятора и реформировании фондового рынка

11:33

«Такого массового «банкопада», как сегодня в Украине, в мире еще не было»

Принятый парламентом в первом чтении законопроект призван максимально защитить интересы клиентов банков.

09:19

Бизнес пока не видит в правительстве союзника — Нефьодов

Задача власти — сделать условия для ведения бизнеса проще, задача бизнеса — прийти и озвучить свои предложения, считает замминистра экономического развития Максим Нефьодов.

20:57

Олег Мороз: «Створення сучасного університету за найвищими світовими стандартами – це реальне завдання, яке ми виконаємо. Разом!»

Про те, які стосунки пов’язують Олега Мороза із Григорієм Калетником, скандали ВНАУ та підтримку вишу депутатським корпусом, про ставлення до останнього мітингу студентів біля Вінницької облдержадміністрації, а також про освітні реформи та перспективи наукової діяльності в українських університетах, ми поговорили із кандидатом на посаду ректора Вінницького національного аграрного університету, доктором економічних наук, професором Морозом Олегом Васильовичем.

09:26

Роман Насиров: задолженность Укрнафты уже больше 5 млрд грн

Интервью с главой Государственной фискальной службы Романом Насировым

17:13

Олег Мороз: «Керівник вищого навчального закладу повинен забезпечити створення того рівня корпоративної культури, за якої корупція стане неможливою»

Про проблеми сучасної української вищої освіти спілкуємося із доктором економічних наук, професором кафедри менеджменту Вінницького національного технічного університету Морозом Олегом Васильовичем.

10:26

Віктор Галасюк: Промислова політика в Україні була втрачена і деінституціалізована, її треба відроджувати

Інтерв'ю з головою Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, народним депутатом від РПЛ Віктором Галасюком

09:21

Ігор Шевченко: "Межі Чорнобильського заповіднику залежать від вимірів радіації"

Інтерв'ю з міністром екології України Ігорем Шевченко було записано в День довкілля, під час його поїздки на Труханів острів. Ігор Шевченко розповів про корупцію в Екологічній інспекції та чому прем'єр-міністр Арсеній Яценюк досі не призначив її керівника, про майбутнє сміттєпереробної промисловості, про модернізацію Бортницької станції аерації, створення екологічної поліції та про перспективи створення Чорнобильського біосферного заповідника.

09:26

Реформа АПК: відстрочені обіцянки фермерам і виробникам

Агропромисловий комплекс знову на межі великих реформ. Про них марив тоді ще профільний міністр Микола Присяжнюк, який дуже хотів почати з перебудови спиртової галузі, ліквідувати в ній кримінал і запустити в 2013 році ринок землі.

15:18

Александр Квиташвили: Что делать с коррупционерами? Сажать, сажать и еще раз сажать

Министр здравоохранения Александр Квиташвили рассказал изданию "ТОП-100. Крупнейшие медицинские компании Украины" о том, чего ждать от реформы системы здравоохранения, как побороть коррупцию и когда Украина начнет закупать лекарства через ВОЗ и ЮНИСЕФ

Архiви
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA