ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:13

Петро Картовий: «Місцеві вибори дають нам можливість об’єднати країну командою відповідальних людей, спроможною проводити реформи не тільки у центрі, але й у регіонах і громадах»
Неділя, 21 квітня 2019, 23:13
Картовий Петро Мойсейович будучи керівником Агрокооперативу приватних пайовиків «Золота Нива» завжди намагається робити все, щоб його сільгосппідприємство і трудовий колектив досягав високих результатів, впроваджує нові досягнення техніки і новітніх технологій.
Петро Мойсейович неодноразово обирався депутатом сільської, районної та обласної ради. З 2005 по 2007 роки очолював район на посаді голови Оратівської районної ради.
Сьогодні Картовий П.М. балотується в депутати Вінницької обласної ради від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» аби покращити життя земляків.
 
- Петро Мойсейович Ви балотуєтесь від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Чому саме цю політичну силу Ви обрали?
- БПП «Солідарність» єдина партія, яка не декларує, а робить. Вона не боїться брати на себе відповідальність за країну. Вона має управлінську вертикаль з центру в регіони. Це – команда людей, спроможних забезпечити управління державою у найскладніших за всю історію Незалежності умовах. Партія залишається конструктивною політичною силою, всупереч популістам та радикалам гарантує стабільність і правопорядок.
 
- Як Ви вважаєте, які головні можливості виборів?
- Ці місцеві вибори дають нам можливість об’єднати країну командою відповідальних людей, спроможною проводити реформи не тільки у центрі, але й у регіонах і громадах. Ми маємо обрати до місцевих рад не випадкових людей, а керівників – професіоналів, які точно розуміють ситуацію в країні та своєму районі і, головне, бачать шляхи виходу з кризи.
 
- Ви говорите про реформи, але чому ж вони відбуваються так повільно?
- Справа в тому, що Україні бракує управлінців нової формації. Місцеві вибори, якраз і покликані оновити та підсилити владу.
Чвари і змагання політичних амбіцій призводять до того, що реформи буксують, а людей, які б брали на себе реальну відповідальність немає.
Завдання нашої політичної сили – знайти та відкрити дорогу у владу саме тим людям, котрі можуть працювати на Україну та давати дієвий результат.
 
- Ви балотуєтесь в депутати обласної ради. Що Ви можете запропонувати своїм виборцям?
- У будь якій діяльності я керуюсь принциповістю, чесністю, почуттям власної гідності та великої відповідальності за доручену мені справу. Я повністю віддаватиму свої сили на вирішення найважливіших проблем життєзабезпечення району, особливо збереженню цілісності, дієздатності та розвитку.
 
Я особисто завжди підтримував і тому буду надалі підтримувати, на всіх рівнях державної влади, незахищені верстви населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів – афганців, учасників АТО, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, дітей) і надаватиму їм посильну допомогу.
 
Вважаю за потрібне проводити роботу по створенню нових робочих місць, шляхом розвитку і поліпшення роботи сільськогосподарської, медичної та освітньої галузей. У зв’язку з цим, сприятиму розвитку, підтримці та створенню у районі програм: молодіжної програми, освіти і працевлаштування молоді, підтримки багатодітних та малозабезпечених сімей, охорони здоров'я. В тому числі маю намір займатись реконструкцією освітніх та медичних закладів, а також сприятиму підвищенню матеріально-технічної бази загальноосвітніх шкіл району та дитячих закладів.
 
Безперечно, співпрацюватиму з громадськістю по збереженню екології району.
 
 
 
Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA