ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 19 вересня, 21:18

Петро Картовий: «Місцеві вибори дають нам можливість об’єднати країну командою відповідальних людей, спроможною проводити реформи не тільки у центрі, але й у регіонах і громадах»
Субота, 19 вересня 2020, 21:18
Картовий Петро Мойсейович будучи керівником Агрокооперативу приватних пайовиків «Золота Нива» завжди намагається робити все, щоб його сільгосппідприємство і трудовий колектив досягав високих результатів, впроваджує нові досягнення техніки і новітніх технологій.
Петро Мойсейович неодноразово обирався депутатом сільської, районної та обласної ради. З 2005 по 2007 роки очолював район на посаді голови Оратівської районної ради.
Сьогодні Картовий П.М. балотується в депутати Вінницької обласної ради від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» аби покращити життя земляків.
 
- Петро Мойсейович Ви балотуєтесь від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Чому саме цю політичну силу Ви обрали?
- БПП «Солідарність» єдина партія, яка не декларує, а робить. Вона не боїться брати на себе відповідальність за країну. Вона має управлінську вертикаль з центру в регіони. Це – команда людей, спроможних забезпечити управління державою у найскладніших за всю історію Незалежності умовах. Партія залишається конструктивною політичною силою, всупереч популістам та радикалам гарантує стабільність і правопорядок.
 
- Як Ви вважаєте, які головні можливості виборів?
- Ці місцеві вибори дають нам можливість об’єднати країну командою відповідальних людей, спроможною проводити реформи не тільки у центрі, але й у регіонах і громадах. Ми маємо обрати до місцевих рад не випадкових людей, а керівників – професіоналів, які точно розуміють ситуацію в країні та своєму районі і, головне, бачать шляхи виходу з кризи.
 
- Ви говорите про реформи, але чому ж вони відбуваються так повільно?
- Справа в тому, що Україні бракує управлінців нової формації. Місцеві вибори, якраз і покликані оновити та підсилити владу.
Чвари і змагання політичних амбіцій призводять до того, що реформи буксують, а людей, які б брали на себе реальну відповідальність немає.
Завдання нашої політичної сили – знайти та відкрити дорогу у владу саме тим людям, котрі можуть працювати на Україну та давати дієвий результат.
 
- Ви балотуєтесь в депутати обласної ради. Що Ви можете запропонувати своїм виборцям?
- У будь якій діяльності я керуюсь принциповістю, чесністю, почуттям власної гідності та великої відповідальності за доручену мені справу. Я повністю віддаватиму свої сили на вирішення найважливіших проблем життєзабезпечення району, особливо збереженню цілісності, дієздатності та розвитку.
 
Я особисто завжди підтримував і тому буду надалі підтримувати, на всіх рівнях державної влади, незахищені верстви населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів – афганців, учасників АТО, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, дітей) і надаватиму їм посильну допомогу.
 
Вважаю за потрібне проводити роботу по створенню нових робочих місць, шляхом розвитку і поліпшення роботи сільськогосподарської, медичної та освітньої галузей. У зв’язку з цим, сприятиму розвитку, підтримці та створенню у районі програм: молодіжної програми, освіти і працевлаштування молоді, підтримки багатодітних та малозабезпечених сімей, охорони здоров'я. В тому числі маю намір займатись реконструкцією освітніх та медичних закладів, а також сприятиму підвищенню матеріально-технічної бази загальноосвітніх шкіл району та дитячих закладів.
 
Безперечно, співпрацюватиму з громадськістю по збереженню екології району.
 
 
 
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA