ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 19 грудня, 07:15

Петро Картовий: «Місцеві вибори дають нам можливість об’єднати країну командою відповідальних людей, спроможною проводити реформи не тільки у центрі, але й у регіонах і громадах»
Середа, 19 грудня 2018, 07:15
Картовий Петро Мойсейович будучи керівником Агрокооперативу приватних пайовиків «Золота Нива» завжди намагається робити все, щоб його сільгосппідприємство і трудовий колектив досягав високих результатів, впроваджує нові досягнення техніки і новітніх технологій.
Петро Мойсейович неодноразово обирався депутатом сільської, районної та обласної ради. З 2005 по 2007 роки очолював район на посаді голови Оратівської районної ради.
Сьогодні Картовий П.М. балотується в депутати Вінницької обласної ради від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» аби покращити життя земляків.
 
- Петро Мойсейович Ви балотуєтесь від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Чому саме цю політичну силу Ви обрали?
- БПП «Солідарність» єдина партія, яка не декларує, а робить. Вона не боїться брати на себе відповідальність за країну. Вона має управлінську вертикаль з центру в регіони. Це – команда людей, спроможних забезпечити управління державою у найскладніших за всю історію Незалежності умовах. Партія залишається конструктивною політичною силою, всупереч популістам та радикалам гарантує стабільність і правопорядок.
 
- Як Ви вважаєте, які головні можливості виборів?
- Ці місцеві вибори дають нам можливість об’єднати країну командою відповідальних людей, спроможною проводити реформи не тільки у центрі, але й у регіонах і громадах. Ми маємо обрати до місцевих рад не випадкових людей, а керівників – професіоналів, які точно розуміють ситуацію в країні та своєму районі і, головне, бачать шляхи виходу з кризи.
 
- Ви говорите про реформи, але чому ж вони відбуваються так повільно?
- Справа в тому, що Україні бракує управлінців нової формації. Місцеві вибори, якраз і покликані оновити та підсилити владу.
Чвари і змагання політичних амбіцій призводять до того, що реформи буксують, а людей, які б брали на себе реальну відповідальність немає.
Завдання нашої політичної сили – знайти та відкрити дорогу у владу саме тим людям, котрі можуть працювати на Україну та давати дієвий результат.
 
- Ви балотуєтесь в депутати обласної ради. Що Ви можете запропонувати своїм виборцям?
- У будь якій діяльності я керуюсь принциповістю, чесністю, почуттям власної гідності та великої відповідальності за доручену мені справу. Я повністю віддаватиму свої сили на вирішення найважливіших проблем життєзабезпечення району, особливо збереженню цілісності, дієздатності та розвитку.
 
Я особисто завжди підтримував і тому буду надалі підтримувати, на всіх рівнях державної влади, незахищені верстви населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів – афганців, учасників АТО, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, дітей) і надаватиму їм посильну допомогу.
 
Вважаю за потрібне проводити роботу по створенню нових робочих місць, шляхом розвитку і поліпшення роботи сільськогосподарської, медичної та освітньої галузей. У зв’язку з цим, сприятиму розвитку, підтримці та створенню у районі програм: молодіжної програми, освіти і працевлаштування молоді, підтримки багатодітних та малозабезпечених сімей, охорони здоров'я. В тому числі маю намір займатись реконструкцією освітніх та медичних закладів, а також сприятиму підвищенню матеріально-технічної бази загальноосвітніх шкіл району та дитячих закладів.
 
Безперечно, співпрацюватиму з громадськістю по збереженню екології району.
 
 
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA