ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 21 січня, 02:51

ОСТАННІ НОВИНИ
13:21

Зустріч з депутатами Верховної Ради

У Верховній Раді відбулася зустріч голів районних рад, представників  Асоціацій міст та органів місцевого самоврядування із народними депутатами.

08:33

Участь у круглому столі на тему: «Шляхи удосконалення районного рівня адміністративно-територіального устрою України в сучасних умовах проведення реформи децентралізації влади»

Сьогодні, 15 травня, голова обласної Ради Анатолій Олійник, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко та депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, міжнародного і міжрегіонального співробітництва Лариса Білозір беруть участь у круглому столі на тему: «Шляхи удосконалення районного рівня адміністративно-територіального устрою України в сучасних умовах проведення реформи децентралізації влади», засідання якого проходить у Верховній Раді України.

15:43

Засідання євроклубу «Ми європейці»

12 травня, євроклуб «Ми європейці» Білозерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Липовецького району зібрався за круглим столом з нагоди радісної для всієї України новини - безвізовий режим з країнами Євросоюзу.

 

15:12

Святкуємо Міжнародний день сім’ї

Сім'я, любов і вірність. Це стовпи, на яких тримається наше життя. Сім'я дає нам відчуття ґрунту під ногами, любов пов'язує нас з Богом, а вірність укріплює нашу віру в людей.

09:44

Другий регіональний інтегрований Фестиваль творчості серед людей з обмеженими можливостями в Липовецькому районі

Сьогодні Вахнівська територіальна громада приймала гостей, для всіх гостинно відкрив двері Другий регіональний інтегрований Фестиваль творчості серед людей з обмеженими можливостями "Вахнівське сяйво", який ініціював депутат районної ради Юрій Задворний. Фестиваль ще раз підтвердив, що можливості цих людей-безмежні. Читати про нього-це нічого, краще - побачити!

10:14

ПАМ’ЯТАЄМО. ЦІНУЄМО. ШАНУЄМО.

З нагоди Дня Перемоги

08:41

Сергій Савчук: III Форум енергоефективного партнерства засвідчив послідовну цілеспрямовану політику Уряду у сфері енергоефективності

Третій рік поспіль Держенергоефективності тісно співпрацює з місцевою владою та громадами у сфері енергоефективності. Першим напрямом спільної роботи було масштабне утеплення житлових будівель, другим - впровадження ЕСКО-механізму.

08:26

Квіти на могилу брата

У ці поминальні квітневі дні на Липовеччину завітав артист, викладач, Герой України Анатолій Несторович Паламаренко.

08:58

Подякували учасникам бойових дій на сході України

        21 квітня, перед сесійним засіданням, голова районної ради Юрій Науменко спільно із першим заступником голови райдержадміністрації Ольгою Дмитрів, від імені всієї громади Липовецького району подякували учасникам бойових дій на сході України Олександру Гудзю із с. Зозів  та Олегу Мигуну із с. Скитка за проявлений патріотизм, сміливість, мужність у захисті єдності та цілісності держави і вручили їм грамоти райдержадміністрації та районної ради.

12:50

Сьогодні зареєстровано законопроект «Про #фінансовийлізинг» (№6395).

В умовах відновлення української економіки і високого рівня зношеності існуючих основних фондів (на рівні 80%), сьогодні в країні формується значний інвестиційний попит для оновлення та розширення виробництв.

08:47

Аграрії Липовецького району завершили сівбу ранньої групи зернових

За даними звітності основного кола господарств, станом на 12 квітня посіяно ячмінь на площі – 1120 га, пшениці – 238, вівса – 50, гороху — 809 га.

08:09

Оголошено продовжений відбір проектів чотирнадцятого обласного конкурсу розвитку територіальних громад за напрямом «Заходи екологічного спрямування, які підготовлені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України

Оголошено продовжений відбір проектів чотирнадцятого обласного конкурсу розвитку територіальних громад за напрямом «Заходи екологічного спрямування, які підготовлені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1147 “Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів» (далі – Конкурс).

15:56

Зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини

23 лютого 2017 року Верховною радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини».

08:39

Перелік аптечних закладів Липовецького району, які беруть участь у реімбурсації згідно Урядової програми «Доступні ліки»

Аптечні заклади Липовеччини беруть участь у реімбурсації згідно Урядової програми «Доступні ліки»

08:17

Великоднє яйце - невід'ємний атрибут святкування Великодня та приходу весни

Наближається час Великодня, а з ним і чи не найгарніша українська традиція писанкарства. Писанка - це неповторний витвір народного мистецтва, це символ Всесвіту. Писанка вважається символом життя, сонця, безсмертя, любові і краси, весняного відродження, добра, щастя і містить глибокий зміст.

10:30

Звернення організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

 Шановні колеги! Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006, Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охо­рони праці - «Удосконален­ня збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

08:51

ПАТРОНАТ – ЯК НОВА ФОРМА ВЛАШТУВАННЯ ДІТЕЙ

Постановою Кабінету Міністрів України від  16 березня 2017 р. N 148 затверджено Порядок створення та діяльності сім'ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім'ї патронатного вихователя.

13:08

Проведено благодійну акцію по збору коштів для дітей з вадами зору

5 квітня у м. Липовець на площі біля Укртелекому  була проведена     благодійна  акція    Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»   по збору коштів для дітей з вадами зору.
 

09:06

Спільний прийом громадян в Липовецькому районі

В ході робочої поїздки на Липовеччину голова обласної ради Анатолій Олійник та депутат Тетяна Редько завітали до Липовецької районної ради, зустрілися із очільниками району Юрієм Науменком, Ольгою Дмитрів і провели спільний прийом громадян. 

13:42

Працівники Липовецької райдержадміністрації долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках»

Щороку навесні ми віддаємо шану природі, відзначаючи Міжнародний день лісів, День Довкілля та День Землі.

13:18

Семінар-тренінг «Підготовка проектної пропозиції»

30 березня розпочав роботу дводенний семінар-тренінг «Підготовка проектної пропозиції», який організувала Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування.  Проходить захід в аудиторії Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Вінницької області. В семінарі бере участь головний спеціаліст загального відділу Липовецької районної ради Микола Обара.

09:06

Урочисті проводи до лав Збройних Сил України

Сьогодні, 30 березня, в приміщенні райдержадміністрації відбулися урочисті проводи призовників району до лав  Української армії.

08:44

Висока нагорода

До 100-річчя Липовецької районної газети великою приємністю стало нагородження трудового колективу комунального підприємства «Редакція газети «Липовецькі вісті» Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом». 

08:51

На Вінниччині учасники АТО і їх діти отримають компенсацію за навчання

Під чaс зaсідaння 17-ої сесії облaсної Рaди 7 скликaння депутaти підтримaли проект рішення «Про зaтвердження Порядку використaння коштів облaсного бюджету для здійснення однорaзової компенсaційної виплaти зa нaвчaння учaсників aнтитерористичної оперaції тa їхніх дітей протягом 1 тa II семестру 2016-2017 нaвчaльного року нa контрaктній формі нaвчaння денного відділення вищих нaвчaльних зaклaдів Вінницької облaсті І-ІІ тa ІІІ-ІУ рівнів aкредитaції, незaлежно від форми влaсності зaклaду», внісши пропозицію вилучити з нaзви проекту слово «однорaзової».

09:13

Загальні збори громадян у Богданівці Липовецького району

22 березня 2017 року у Богданівській територіальній громаді відбулись загальні збори громадян за місцем проживання. Про проведену роботу за звітний період доповіла сільський голова Галина Михайлівна Гуненко. Про стан законності та правопорядку на підвідомчій території поінформував старший дільничний інспектор, офіцер поліції Богдан Олександрович Поліщук.

08:44

Урочистості з нагоди 100- річчя районної газети «Липовецькі вісті»

25 березня 2017 року районній газеті «Липовецькі вісті» виповнюється 100-років з дня заснування, саме 100 років тому вийшов перший номер нашої районної газети

15:06

Сесія Вінницької обласної Ради підтримала рішення Ради національної безпеки і оборони щодо припинення переміщення товарів через лінію зіткнення на Сході України

Сьогодні, 16 березня, на позачерговій сесії Вінницької обласної Ради депутати Вінниччини проголосували за звернення до керівництва держави про припинення переміщення вантажів через лінію зіткнення та нейтралізації будь-яких можливих провокацій, тим паче зі зброєю, а також вжиття заходів щодо звільнення полонених.

08:19

Запрацював новий порядок переміщення товарів в зоні АТО

Набув чинності порядок переміщення товарів до району або з району проведення АТО.
 
 

08:54

Я хочу щастя милій Україні, я хочу миру на моїй землі!

Пам'ять про тих, хто не шкодуючи власного життя, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами у другій світовій війні, живе і нині. У першій половині весняного місяця березня Липовеччина відзначає вже 73 річницю визволення району  від німецько-фашистських загарбників.

13:40

Шевченківські дні у Липовці

Вже стало доброю традицією проводити у Липовецькій загальноосвітній школі №3  у день народження та пам ’ яті Кобзаря Шевченківські дні.

16:03

ВАЛЕРІЙ КОРОВІЙ: «МИ ПЕРЕБУВАЄМО НА КАРДИНАЛЬНОМУ ЗЛАМІ БАГАТОРІЧНОГО ПЛАСТУ ПРОБЛЕМ»

Наприкінці минулого року «Липовецькі вісті» анонсували інтерв’ю з головою обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм. Висловлювалося побажання, аби читачі нашої газети подавали свої запитання до керівника області. На їхній основі і було сконструйовано розмову, яка нещодавно відбулася.

09:25

Уряд інвестує в здоров’я людей

У минулому році уряд зробив перші кроки у реформуванні системи охорони здоров’я.

09:45

Народний депутат Руслан Демчак прозвітував перед липівчанами

Народний депутат Руслан Демчак прозвітував перед липівчанами про свою роботу на виборчому окрузі.

09:43

Депутат Верховної ради Руслан Демчак зустрівся із директорами загальноосвітніх шкіл Липовецького району

24 лютого народний депутат Верховної ради Руслан Демчак зустрівся із директорами загальноосвітніх шкіл району, громадою м. Липовець

Архiви
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС
Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA