ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 16:02

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Вівторок, 14 лютого 2017, 08:45
 
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану.

12 лютого в залі засідань Липовецької районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану.
 
Присутніх ветеранів привітали заступник голови районної організації воїнів-інтернаціоналістів Володимир Свящук, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голова районної ради Юрій Науменко, заступник військового комісара з питань організації територіальної оборони Липовецького районного військового комісаріату Володимир Зубко.  До привітань долучився голова ГО «Спілка учасників АТО Липовецького району» Юрій Яремчук.
 
Пам’ять воїнів-афганців та українців, тих, хто не повернувся з "чужої війни" і тих, хто віддав життя за українське сьогодення, присутні вшанували хвилиною мовчання.
 
З нагоди свята керівники вручили учасникам бойових дій на території інших держав Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради.
 
Музичні вітання під час заходу присутнім дарували працівники районного будинку культури.
По завершенню урочистої частини, представники районної організації спілки ветеранів Афганістану схилили голови перед світлою пам’яттю полеглих бойових побратимів біля пам’ятника воїнам – інтернаціоналістам, що знаходиться у центральному парку м. Липовець. Присутні вшанували пам'ять загиблих, поклавши квіти до пам’ятного знаку.
 
http://lipovec-rada.org.ua/
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA