ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 15:49

Народний депутат зустрівся з виборцями Липовецького району
Понеділок, 20 лютого 2017, 08:11

 

Із звітом про діяльність на виборчому окрузі у Липовецький район завітав народний депутат України, наш земляк Руслан Демчак.

 
Сьогодні він зустрівся із колективом медичних працівників Липовецької ЦРЛ та КЗ Центр первинної медико-санітарної допомоги Липовецької районної ради і виборцями Щасливської територіальної громади.
 
Під час зустрічі із медичними працівниками депутат більше уваги приділив питанню реформування галузі медицини та процесу утворення госпітальних округів.
 
Це питання, яке хвилює кожного пересічного громадянина.
 
Зокрема, вчора на сесії районної ради воно теж розглядалось і депутати підписались під зверненням до керівників області щодо утворення госпітального округу на базі Липовецької ЦРЛ або лікарні інтенсивного лікування 1 рівня у складі Вінницького госпітального округу.
 
Ще Руслан Євгенійович зупинився на питанні об"єднання територіальних громад. 

Голова районної ради Юрій Науменко від імені всіх виборців району висловив щиру вдячність Руслану Демчаку за оперативність у вирішенні питань, що стосуються стратегії розвитку районної територіальної громади.
 
Адже за його сприяння в район додатково надійшли кошти в сумі 3млн.656 тис. 900грн.
 
За рахунок надходжень придбано парти й стільці у  загальноосвітні школи району, завершується капітальний ремонт дитячої дошкільної установи №1 у м. Липовець, проведено капітальний ремонт із заміною віконних та дверних блоків на енергозберігаючі у Вахнівській ЗОШ 1-3 ст., придбано медичне устаткування та обладнання для закладів медицини. Сьогодні він теж приїхав не з порожніми руками-привіз у лікарню 2 кардіографи.
 
Медичні працівники, в свою чергу, просили депутата допомоги у придбанні  фіброгастроскопа.

Не менш організовано пройшла  зустріч із виборцями Щасливської територіальної громади.
 
Тут депутат розповів про процес законотворення та зупинився на своїй безпосередній участі в ньому.
 
Стосовно  останніх новин: блокуванні торгівлі із зоною, що окупована, закритті банківських установ, повідомив про своє ставлення до цього  і пообіцяв щасливчанам допомогти у завершенні капітального ремонту приміщення , що буде використане для дитячого садка.
 
Це питання найбільш актуальне для села, оскільки в ньому проживає понад 60 діток віком до 6 років.
 
Не забув, що сельчани будують водопровід , бо у минулому році допоміг у реалізації цього проекту і пообіцяв підтримку у поточному .

Виборці задавали питання народному депутату , в основному вони стосувались соціальної захищеності, заробітної плати, пенсійного забезпечення,  продажу землі, підтримки та кредитування сільгоспвиробників. Всі отримали грунтовні відповіді.

На зборах виступив голова районної ради Юрій Науменко, повідомив односельчан стосовно прийнятих рішень на останній сесії районної ради, про роботу обласної робочої групи, в якій працює, із утворення госпітальних округів, подякував депутату за співпрацю.

Сільський голова Андрій Ткач повідомив про виконання сільського бюджету в минулому році, стратегію розвитку громади на 2017 рік.

Андрій Ткач подякував за суттєву підтримку в роботі голові районної ради Юрію Науменку та народному депутату Руслану Демчаку і висловив сподівання на подальшу співпрацю.
 
Зустрічі пройшли у дружній невимушеній обстановці.
 
 
 
 

 http://lipovec-rada.org.ua/

 

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA