ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 червня, 06:01

Відбулася хода на честь пам’яті героїв Небесної сотні
Вівторок, 21 лютого 2017, 08:25
18 лютого у Києві на Європейській площі  в рамках пам'ятних заходів з приводу річниці розстрілу Майдану відбулася хода на честь пам'яті героїв Небесної сотні. В усіх містах і селах України проходять заходи приурочені тим подіям, бо пам"ять про загиблих за волю, незалежність і справедливість житиме вічно у наших серцях, у книгах, у фільмах, у людській пам"яті. Сьогодні, на честь третьої річниці пам"яті Героїв Небесної Сотні, відбувся мітинг -реквієм на території Меморіалу Слави у Липовці. До цього святого місця прийшли представники трудових колективів, школярі, ветерани Великої Вітчизняної, учасники бойових дій в АТО, громадськість міста. 

Розпочався мітинг літературною композицією "А сотню вже зустріли небеса..." у виконанні читців районного будинку культури . Під хвилюючі слова пісні "Плине кача по Тисині.. " ведуча -Вікторія Терлецька надала слово для промови Ользі Дмитрів, першому заступнику голови райдержадміністрації,  учаснику тих бурхливих подій.

Присутні вшанували пам"ять загиблих Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Перед липівчанами виступили заступник голови районної ради Руслан Танасюк та міський голова Микола Грушко. Усі учасники заходу принесли квіти до пам"ятного знаку, щоб ще раз вклонитися полеглим , схилити голови у невимовній скорботі.
 
За полеглими в боях, за тими, хто не повернувся з Майдану, з поля бою, не дожив до сьогодні, за всіма воїнами, які віддали життя у боротьбі за вільну, незалежну Україну, Настоятель Храму УПЦ Київського патріархату парафії Святого Воскресіння Христового о. Василь відправив панахиду.
 
http://lipovec-rada.org.ua/
 
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA