ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 лютого, 03:49

Відбулася хода на честь пам’яті героїв Небесної сотні
Вівторок, 21 лютого 2017, 08:25
18 лютого у Києві на Європейській площі  в рамках пам'ятних заходів з приводу річниці розстрілу Майдану відбулася хода на честь пам'яті героїв Небесної сотні. В усіх містах і селах України проходять заходи приурочені тим подіям, бо пам"ять про загиблих за волю, незалежність і справедливість житиме вічно у наших серцях, у книгах, у фільмах, у людській пам"яті. Сьогодні, на честь третьої річниці пам"яті Героїв Небесної Сотні, відбувся мітинг -реквієм на території Меморіалу Слави у Липовці. До цього святого місця прийшли представники трудових колективів, школярі, ветерани Великої Вітчизняної, учасники бойових дій в АТО, громадськість міста. 

Розпочався мітинг літературною композицією "А сотню вже зустріли небеса..." у виконанні читців районного будинку культури . Під хвилюючі слова пісні "Плине кача по Тисині.. " ведуча -Вікторія Терлецька надала слово для промови Ользі Дмитрів, першому заступнику голови райдержадміністрації,  учаснику тих бурхливих подій.

Присутні вшанували пам"ять загиблих Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Перед липівчанами виступили заступник голови районної ради Руслан Танасюк та міський голова Микола Грушко. Усі учасники заходу принесли квіти до пам"ятного знаку, щоб ще раз вклонитися полеглим , схилити голови у невимовній скорботі.
 
За полеглими в боях, за тими, хто не повернувся з Майдану, з поля бою, не дожив до сьогодні, за всіма воїнами, які віддали життя у боротьбі за вільну, незалежну Україну, Настоятель Храму УПЦ Київського патріархату парафії Святого Воскресіння Христового о. Василь відправив панахиду.
 
http://lipovec-rada.org.ua/
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA