ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 02:00

Мово рідна, тепла і любові скарбниця
Середа, 22 лютого 2017, 08:28
Мова – духовний скарб нації. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – МОВА. Це не просто засіб людського спілкування, це те найцінніше, що живе у наших серцях.
 
До Міжнародного дня рідної мови в Липовецькій районній бібліотеці для дітей з старшокласниками – користувачами бібліотеки проведено мовний круїз «Мово рідна, тепла і любові скарбниця».  Учасники  заходу мандрували «мовною країною», відповідали на запитання з «криниці мудрості» ,  дізналися багато цікавих фактів з історії становлення української мови.
 
Напередодні свята в бібліотеці організовано книжково – ілюстративний перегляд літератури, який розширив інформацію про  багатство, красу і мелодійність рідної української мови, якою ми розмовляємо й думаємо, без якої ми не мислимо свого існування.
 
Сподіваємось, що проведений захід допоміг ще глибше відчути, який то неоціненний скарб – наша рідна мова, її потрібно любити і берегти як зіницю ока.
 
http://www.lip-rda.gov.ua/
 
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA