ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 17 лютого, 13:44

Мово рідна, тепла і любові скарбниця
Середа, 22 лютого 2017, 08:28
Мова – духовний скарб нації. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – МОВА. Це не просто засіб людського спілкування, це те найцінніше, що живе у наших серцях.
 
До Міжнародного дня рідної мови в Липовецькій районній бібліотеці для дітей з старшокласниками – користувачами бібліотеки проведено мовний круїз «Мово рідна, тепла і любові скарбниця».  Учасники  заходу мандрували «мовною країною», відповідали на запитання з «криниці мудрості» ,  дізналися багато цікавих фактів з історії становлення української мови.
 
Напередодні свята в бібліотеці організовано книжково – ілюстративний перегляд літератури, який розширив інформацію про  багатство, красу і мелодійність рідної української мови, якою ми розмовляємо й думаємо, без якої ми не мислимо свого існування.
 
Сподіваємось, що проведений захід допоміг ще глибше відчути, який то неоціненний скарб – наша рідна мова, її потрібно любити і берегти як зіницю ока.
 
http://www.lip-rda.gov.ua/
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA