ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 01:43

Депутат Верховної ради Руслан Демчак зустрівся із директорами загальноосвітніх шкіл Липовецького району
Понеділок, 27 лютого 2017, 09:43
24 лютого народний депутат Верховної ради Руслан Демчак зустрівся із директорами загальноосвітніх шкіл району, громадою м. Липовець . На нараді освітян він коротко інформував присутніх про останні законодавчі акти, що стосуються розвитку освіти в Україні. У минулому році депутат сприяв проведенню капітального ремонту (із заміною вікон та дверей на енергозберігаючі) Вахнівської загальноосвітньої школи району. Ініціював зустріч кращих випускників ЗОШ району у Верховній Раді та екскурсію по визначних місцях столичного міста Київ. У кінці року за рахунок державної програми сприяв залученню коштів у сумі 430 тис. грн. на придбання шкільних парт і стільців для початкових класів.Це вагома підтримка освіти в районі, адже сучасні шкільні парти для молодших школярів (з регулюванням висоти стола, сидіння стільця) у загальноосвітні заклади не закуповувались. Подякував відділу освіти в особі начальника Інни Косач за оперативність щодо вирішення цього питання, адже все відбувалось в кінці бюджетного року і процедуру закупівлі треба було організувати за кілька днів. Із задоволенням Р.Демчак поспілкувався із директорами шкіл з питань децентралізації, реформування галузі. Основна його думка,яку він висловив під час спілкування, вже пора від кількості переходити до якості, як це зробили в свій час європейці, і освіта підніметься на значно вищий рівень. На завершення зустрічі він вручив директорам шкіл сертифікати на суми коштів, що були витрачені для замовлення меблів. Шкільні меблі на замовлення відділу освіти виготовлялись на Вінницькій меблевій фабриці ГЕЛІКА. Сьогодні школярі початкових класів отримали гарні подарунки за що начальник відділу освіти Інна Косач та голова районної ради Юрій Науменко подякували депутату.
 
http://lipovec-rada.org.ua/
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA