ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 01:53

Шевченківські дні у Липовці
П'ятниця, 10 березня 2017, 13:40
Вже стало доброю традицією проводити у Липовецькій загальноосвітній школі №3  у день народження та пам ’ яті Кобзаря Шевченківські дні. Зараз вони особливі, адже на нашій рідній українській   землі йде ніким не оголошена  жорстока, загарбницька  війна . Шевченко – сьогодні як ніколи актуальний, його пророчі слова "Борітеся-поборете!" піднімали й будили до бою за справедливість не одне покоління українців. Вони допомагали в боротьбі усім націям. Ще кілька століть тому назад пророк застерігав усіх українців бути пильними, берегти та любити свій отчий край, рідну мову й культуру. З його поезіями молодь кувала Революцію Гідності, з його ідеалами відстоювала Майдан, із ними захищає свою землю  на Сході України...
 
Його вікопомні твори  пробили мур байдужості та ворожості до українського слова, підняли нашу мову та літературу до світового рівня. Він є для нас і батьком Тарасом,і Кобзарем, натхненним співцем і Генієм  цілого народу.
 
Біля школи зібрались старшокласники ліцею та обох шкіл міста, представники культури, відділу освіти, керівники району, громадськість. Захід розпочав хор районного будинку культури . Над рікою Соб у злагодженому триголоссі полинула журлива пісня на слова Тараса Шевченка "Думи мої, думи мої...", у виконанні учнів школи  звучали його поезії. Перед липовчанами виступила учителька української мови та літератури Надія Григорівна Кушнір, вона лаконічно і зворушливо виклала основні події життєвого шляху борця, поета, художника, мислителя 
 
Прозвучала у виконанні хору пісня "Реве та стогне Дніпр широкий", далі до слова запросили першого заступника голови райдержадміністрації Ольгу Дмитрів. Як учасник та очевидець Революції Гідності, подій на Майдані ,керівник підкреслила велику значимість поезій Шевченка у боротьбі з старим режимом за справедливість, незалежність, волю. 
 
 
- Наші з вами земляки саме за це поклали свої молоді життя на вівтар історії, і  серед них випускник цієї школи Олег Грабчак 
 
Керівники  та громадськість поклали квіти до бюсту Великого Кобзаря та меморіальної дошки Олега Грабчака, в скорботі схилили голови.
 
На завершення заходу Ольга Дмитрів вручила педагогічному колективу школи Грамоту районної ради і райдержадміністрації за самовіддану працю, професійність, виховання підростаючого покоління, патріотизм, повагу до рідної мови, традицій і культури, любові до Батьківщини.
 
http://lipovec-rada.org.ua/
 
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA