ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 17 лютого, 14:13

Урочистості з нагоди 100- річчя районної газети «Липовецькі вісті»
Понеділок, 27 березня 2017, 08:44
25 березня 2017 року районній газеті «Липовецькі вісті» виповнюється 100-років з дня заснування, саме 100 років тому вийшов перший номер нашої районки.
 
Протягом тривалого періоду невтомно, номер за номером редактори та журналісти творили справжній літопис нашого району – його історію, традиції, соціально-економічний розвиток, саме газета «Липовецькі вісті» стала трибуною громадської думки, своєрідним мостом між владою і людьми, провідником патріотизму і любові до рідного краю.
 
На передодні свята, 24 березня у приміщенні районної державної адміністрації відбулися урочисті заходи з цієї нагоди.
 
Привітати колектив районної газети завітали чимало гостей: керівництво району - перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, представники з обласної державної адміністрації - директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, голова обласної організації спілки журналістів   України   Василь Паламарчук, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, генеральний директор  концерну « Сімекс-Агро» Микола Гончарук, депутат районної ради, директор агрофірми «Нападівська»  Сергій Петренко, колеги з інших районів.
 
На адресу головного редактора та трудового колективу газети «Липовецькі вісті» лунало багато привітань та слів подяки.
 
Директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк зачитала вітальні слова від голови облдержадміністрації Валерія Коровія, вручила почесні грамоти облдержадміністрації і обласної Ради та грошові нагороди.
 
Помічник народного депутата України Людмила Лаврова передала вітання та подарунок від народного депутата України Руслана Демчака.
 
За активну життєву позицію, творчу майстерність з нагоди 100 річного ювілею газети, працівників редакції «Липовецькі вісті» було відзначено почесними Грамотами райдержадміністрації та районної ради, грошовими нагородами та квітами.
 
Керівники району урочисто вручили головному редактору газети «Липовецькі вісті» Олегу Васильовичу Яцунському сертифікат на комплект комп’ютерної техніки.
 
В свою чергу головний редактор газети Олег Яцунський подякував присутнім, вручив подяки за активну громадянську позицію, підтримку засобів масової інформації та з нагоди 100-річчя газети «Липовецькі вісті» та посвідчення громадського кореспондента.
 
Гарним подарунком для всіх присутніх, стали музичні вітання у виконанні учасників художньої самодіяльності районного будинку культури.
 
ww.ua/w.lip-rda.govindex.php
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA