ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 02:26

Загальні збори громадян у Богданівці Липовецького району
Понеділок, 27 березня 2017, 09:13
22 березня 2017 року у Богданівській територіальній громаді відбулись загальні збори громадян за місцем проживання. Про проведену роботу за звітний період доповіла сільський голова Галина Михайлівна Гуненко. Про стан законності та правопорядку на підвідомчій території поінформував старший дільничний інспектор, офіцер поліції Богдан Олександрович Поліщук.
 
Розглядалися питання щодо підвищення орендної плати за використання паїв, переукладення договорів оренди з ТОВ «Агробуд» (Шевчук О.П.), ПСП Агрофірма «Нападівська» (Петренко С.М.). ПП Віктор Григорович Гресик дав роз’яснення про встановлення нормативної грошової оцінки земель Богданівської сільської ради.
 
З ініціативою щодо добровільного об’єднання територіальних громад: Нападівської сільської ради (с. Нападівка, с. Вікентіївка), Богданівської сільської ради (с. Богданівка), з визначенням адміністративного центру в с. Нападівка виступив сільський голова Нападівської сільської ради Василь Якович Щербанюк. Про переваги добровільного об’єднання територіальних громад розповіла Людмила Лаврова, помічник народного депутата Верховної Ради України Руслана Євгенійовича Демчака. Начальник організаційного відділу Липовецької районної ради Інна Миколаївна Рябоконь ознайомила присутніх з вимогами Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та іншими нормативно-правовими актами.
 
Найпроблемнішими питаннями Богданівської територіальної громади залишаються незадовільний стан доріг комунальної власності, раціональне використання коштів сільського бюджету, транспортне сполучення з районним центром та інші.
 
http://lipovec-rada.org.ua/
 
 
 
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA