ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 01:35

Висока нагорода
Четвер, 30 березня 2017, 08:44
До 100-річчя районної газети великою приємністю стало нагородження трудового колективу комунального підприємства «Редакція газети «Липовецькі вісті» Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом». До редакції з врученням високої нагороди завітали народний депутат України Руслан Демчак, його помічник Людмила Лаврова, голова районної ради Юрій Науменко.
 
Гості побажали журналістам і надалі творити видання, яке сприяє розбудові нашої держави, утвердженню демократичних принципів у суспільстві, національної самобутності народу України, піднесенню соціально-економічного розвитку країни, об’єктивно подає інформацію мешканцям Липовечини.
 
http://lipovec-rada.org.ua/
 
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA