ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 02:31

Урочисті проводи до лав Збройних Сил України
П'ятниця, 31 березня 2017, 09:06
Сьогодні, 30 березня, в приміщенні райдержадміністрації відбулися урочисті проводи призовників району до лав  Української армії.
 
Привітати новобранців прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко
 
Керівники побажали майбутнім солдатам міцного здоров'я, незламної волі, адже боронити свою державу, відстоювати незалежність та територіальну цілісність Батьківщини – святий обов'язок кожного громадянина України.
 
До вітального слова долучився в.о. військового комісара Липовецького районного військового комісаріату Ю.К. Томчак.
 
В свою чергу від імені майбутніх солдат, призовник Микола Бичков пообіцяв присутнім з честю нести службу у Збройних Силах України.
 
На добру згадку про урочисті проводи призовники отримали подарунки від райдержадміністрації та районної ради, а також музичні вітання у виконанні учасників художньої самодіяльності районного будинку культури. 
 
http://www.lip-rda.gov.ua/
 
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA