ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 17 лютого, 14:14

Урочисті проводи до лав Збройних Сил України
П'ятниця, 31 березня 2017, 09:06
Сьогодні, 30 березня, в приміщенні райдержадміністрації відбулися урочисті проводи призовників району до лав  Української армії.
 
Привітати новобранців прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко
 
Керівники побажали майбутнім солдатам міцного здоров'я, незламної волі, адже боронити свою державу, відстоювати незалежність та територіальну цілісність Батьківщини – святий обов'язок кожного громадянина України.
 
До вітального слова долучився в.о. військового комісара Липовецького районного військового комісаріату Ю.К. Томчак.
 
В свою чергу від імені майбутніх солдат, призовник Микола Бичков пообіцяв присутнім з честю нести службу у Збройних Силах України.
 
На добру згадку про урочисті проводи призовники отримали подарунки від райдержадміністрації та районної ради, а також музичні вітання у виконанні учасників художньої самодіяльності районного будинку культури. 
 
http://www.lip-rda.gov.ua/
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA