ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 02:04

Працівники Липовецької райдержадміністрації долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках»
Вівторок, 04 квітня 2017, 13:42
Щороку навесні ми віддаємо шану природі, відзначаючи Міжнародний день лісів, День Довкілля та День Землі.
 
31 березня, працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у акції "Майбутнє лісу - у твоїх руках", яка вже стала щорічною традицією.
 
Протягом кількох годин державні службовці працювали із завзяттям, висаджуючи сіянці дуба червоного на площі близько 3 га.
 
Для всіх, хто прийняв участь в акції, робота в лісі була справжнім відпочинком. Зроблено гарну справу – посаджено молодий ліс у рідному краї. Сподіваємось, що сіянці дуба червоного обов’язково  проростуть і через кілька десятків років, ми побуваємо у дубовому ліску.
 
http://www.lip-rda.gov.ua/
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA