ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 17 лютого, 13:48

Працівники Липовецької райдержадміністрації долучилися до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – у твоїх руках»
Вівторок, 04 квітня 2017, 13:42
Щороку навесні ми віддаємо шану природі, відзначаючи Міжнародний день лісів, День Довкілля та День Землі.
 
31 березня, працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у акції "Майбутнє лісу - у твоїх руках", яка вже стала щорічною традицією.
 
Протягом кількох годин державні службовці працювали із завзяттям, висаджуючи сіянці дуба червоного на площі близько 3 га.
 
Для всіх, хто прийняв участь в акції, робота в лісі була справжнім відпочинком. Зроблено гарну справу – посаджено молодий ліс у рідному краї. Сподіваємось, що сіянці дуба червоного обов’язково  проростуть і через кілька десятків років, ми побуваємо у дубовому ліску.
 
http://www.lip-rda.gov.ua/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA