ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 01:57

Проведено благодійну акцію по збору коштів для дітей з вадами зору
П'ятниця, 07 квітня 2017, 13:08
5 квітня у м. Липовець на площі біля Укртелекому  була проведена     благодійна  акція   Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»   по збору коштів для дітей з вадами зору.
 
У акції прийняли участь солісти районного будинку культури Ірина Щербанюк, Ярослав Пшиворський, Світлана Литвиненко,  Володимир Губрій, приєднались до проведення акції вокальні колективи району  народний аматорський вокальний ансамбль «Лебедонька», народний фольклорний колектив «Перевесло», вокальний ансамбль «Червона калина».
 
Шановні Липівчани не залишились осторонь чужого горя.
 
http://www.lip-rda.gov.ua/
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA