ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 17 лютого, 14:20

Великоднє яйце - невід'ємний атрибут святкування Великодня та приходу весни
П'ятниця, 14 квітня 2017, 08:17
Наближається час Великодня, а з ним і чи не найгарніша українська традиція писанкарства. Писанка - це неповторний витвір народного мистецтва, це символ Всесвіту. Писанка вважається символом життя, сонця, безсмертя, любові і краси, весняного відродження, добра, щастя і містить глибокий зміст.
 
Її дарують на знак перемир`я, побажання здоров`я, краси і сили, застосовують, як оберіг від лиха та стихій, для лікування різних недуг, від переляку і наговорів.
 
12 квітня в залі для засідань  Турбівської  селищної  ради, бібліотекар I категорії Турбівської бібліотеки для дітей Ірина Любарець, організувала  майстер-клас з писанкарства. 
 
На гарне дійство були запрошені школярки Турбівської школи №2, адже здавна до цього величного ритуалу долучалися перш за все дівчата та жінки.  А щоб навчитися робити це як слід, запросили бібліографа – краєзнавця Липовецької центральної бібліотеки Тетяну Загалило.
 
Бібліотекарі  поділились секретами писанкарства, познайомили  молодь з історією, традиціями, звичаями та символікою , а  також показали дивовижну техніку розпису яєць воском.
 
Люди і нині вважають писанку особливою святістю, що "писанку" треба вміти написати, дати належні фарби.
 
Під час заходу кожен зміг на практиці створити неповторні візерунки, навчитися правильно тримати писачок та дізнатися  значення  символів,кольорів притаманних регіонам України.
 
По завершені зустрічі кожен був в захваті від своєї роботи.
 
http://www.lip-rda.gov.ua/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA