ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 01:50

Аграрії Липовецького району завершили сівбу ранньої групи зернових
Четвер, 20 квітня 2017, 08:47
За даними звітності основного кола господарств, станом на 12 квітня посіяно ячмінь на площі – 1120 га, пшениці – 238, вівса – 50, гороху — 809 га. Найбільший відсоток у структурі посівів під ранні зернові відведено у господарствах ТОВ СОП «Щасливе», СТОВ «Поділля» с. Попівки, ТОВ «Агро-Буд» с. Богданівки, ТОВ «Ранок+» с. Білої, ПП «Світоч» с. Вербівки, ПАТ «Турбівське».
 
Разом з тим, завершено посів цукрових буряків на площі 270 гектарів. Соняшник посіяно на третій частині запланованих площ - 2600 га. Низка господарств завершила сівбу цієї культури, а саме: філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» м. Липовця та с. Війтовець, ПСП «Агрофірма “Нападівська», ТОВ «Ранок+» с. Білої, ПП "АгроУкраїна+" с. Нової Прилуки, ПП «Фортуна» с. Брицького.
 
Настали оптимальні строки посіву кукурудзи на зерно, зокрема, станом на поточний період в районі посіяно 1000 га (10% до прогнозу) ТзОВ «Концерн «Сімекс-Агро» м.Липовця, ПрАТ «Зернопродукт МХП» м. Липовця.
 
http://www.lip-rda.gov.ua/
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA