ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 02:19

Подякували учасникам бойових дій на сході України
Вівторок, 25 квітня 2017, 08:58
               21 квітня, перед сесійним засіданням, голова районної ради Юрій Науменко спільно із першим заступником голови райдержадміністрації Ольгою Дмитрів, від імені всієї громади Липовецького району подякували учасникам бойових дій на сході України Олександру Гудзю із с. Зозів  та Олегу Мигуну із с. Скитка за проявлений патріотизм, сміливість, мужність у захисті єдності та цілісності держави і вручили їм грамоти райдержадміністрації та районної ради.
 
 Перед присутніми в залі виступив голова районної   ГО "Спілка учасників АТО" Юрій Яремчук, який в свою чергу привітав побратимів, відзначив їх стійкість та вірність громадянському обов’язку і вручив грошові винагороди від Липовецького фонду громади.
 
Вітав своїх колишніх учнів Зозівського аграрного ліцею депутат районної ради, викладач навчального закладу Петро Прокопчук. Із ініціативою допомогти колишнім учасникам АТО матеріально перед депутатами виступив Депутат районної ради, директор ТОВ "Поділля" Василь Кучер.
 
Керівники запевнили хлопців, що вони завжди можуть розраховувати на підтримку з боку районної влади та земляків.
 
http://www.lip-rda.gov.ua/
 
 
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA