ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 01:44

Квіти на могилу брата
Середа, 26 квітня 2017, 08:26
У ці поминальні квітневі дні на Липовеччину завітав артист, викладач, Герой України Анатолій Несторович Паламаренко.
 
Анатолія Паламаренка добре знають завдяки його акторському таланту, зокрема завдяки голосу, який часто лунає на радіо та телебаченні, незрівнянно звучать гуморески у його виконанні.
 
Зовсім недавно Анатолій Паламаренко дізнався, що саме на Липовеччині  похований його рідний брат Олексій, який загинув в бою у 1944 р. Разом із головою Липовецької районної ради Юрієм Науменком та першим заступником голови райдержадміністрації Ольгою Дмитрів Анатолій Несторович відвідав братську могилу у с. Широка Руда та пам'ятний знак Героя Великої Вітчизняної війни Григорія Ткаченка, до яких поклав квіти. На полі, де встановлений пам'ятний знак, відбувалися масштабні бої за Липовеччину.
 
http://lipovec-rada.org.ua/
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA