ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 02:15

Другий регіональний інтегрований Фестиваль творчості серед людей з обмеженими можливостями в Липовецькому районі
П'ятниця, 12 травня 2017, 09:44

Сьогодні Вахнівська територіальна громада приймала гостей, для всіх гостинно відкрив двері Другий регіональний інтегрований Фестиваль творчості серед людей з обмеженими можливостями "Вахнівське сяйво", який ініціював депутат районної ради Юрій Задворний. Фестиваль ще раз підтвердив, що можливості цих людей-безмежні. Читати про нього-це нічого, краще - побачити! 


Серед запрошених на фестиваль були заступник голови районної ради Руслан Танасюк, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, начальник відділу освіти Інна Косач, культури і туризму Геннадій Терлецький, директор Липовецького дитячо-юнацького центру Алла Олейнічук, керівники соціальних служб району Вікторія Іванюк, Ірина Герасимчук, інші керівники та благодійники. Відкрила Фестиваль сільський голова Ганна Нагорна, яка щиро привітала учасників, подякувала організаторам і всім побажала гарного настрою на святі доброти, любові, щирості. Гучними аплодисментами глядачі зустрічали вже знайомий рок-ансамбль "Свіль", Маріам, автора пісень Володимира Непийводу, Світлану Бесядовську-переможця Міжнародного фестивалю "Золотий птах", художника Володю, який не дивлячись на хворе горло дарував їм свої чудові пісні . В програму свіжий струмінь влили танцювальні колективи РБК "Подоляночка" та "Зернятко" Тепло зустрічали вахнівчани переможців і лауреатів Міжнародного конкурсу "Квіти України" Владу Смаляну та Владислава Васильченка, виконавицю східних танців Анастасію Мельник з Турбова та інших учасників. Дві години спливли непомітно і підвели підсумок цього яскравого незабутнього дійства заступник голови Вінницької обласної організації Всеукраїнської організації "Союз організацій інвалідів України" Дмитро Швець та депутат районної ради Юрій Задворний. Вони вручили учасникам фестивалю дипломи, а благодійникам подяки за активну участь у організації та проведенні Фестивалю. Такі заходи -об"єднують людей, а це так потрібно нашому супільтву.

 

http://lipovec-rada.org.ua/

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA