ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 02:35

Святкуємо Міжнародний день сім’ї
Понеділок, 15 травня 2017, 15:12
Сім'я, любов і вірність. Це стовпи, на яких тримається наше життя. Сім'я дає нам відчуття ґрунту під ногами, любов пов'язує нас з Богом, а вірність укріплює нашу віру в людей. 

Все це - складові людського щастя. Сьогодні уся країна відзначає день сім'ї – день наших з Вами родин. Адже саме сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Українська нація – працелюбна і талановита. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї. В сім´ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. В сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги. 

Сьогодні служба в справах неповнолітніх райдержадміністрації та районний Центр соціальних служб сім'ї та молоді провели чудове свято для сімей в яких перебувають під опікою чи всиновлені діти.

У святковій залі сім'ї привітали заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк та заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Зокрема, заступник голови ради у своєму виступі зазначив, що Міжнародний день сімей (International Day of Families) відзначається щорічно 15 травня і заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році.

Сім’я - це основа всього суспільства. Це колиска загальнолюдських цінностей, культури та історії, головна запорука стабільності і розвитку держави. Альянс сім'ї і держави - необхідна умова благополуччя і процвітання соціуму. Тому в Україні, як і у всіх цивілізованих країнах, високо шанується і охороняється інститут сім'ї. Підтримка сім'ї - один з головних пріоритетів української держави. Як і в усьому світі, 15 травня в нашій Україні громадяни відзначають Міжнародний день сім'ї.Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної родини. Дозвольте побажати Вам та всім Вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків.

За спільним розпорядженням, керівники вручили батькам , які стали опікунами, чи виховують всиновлених дітей, грамоти та квіти. У невимушеній обстановці, за чашкою кави,чаю запрошені подивились гарну концертну програму підготовлену дітьми, виставку творчих робіт, приурочену святу.

З недавнього часу заходи до Дня сім'ї проводять у школах, бібліотеках, дошкільних навчальних установах району. Організовано проходять виставки творчих робіт дітей, виставки художньої та публіцистичної літератури.
 
http://lipovec-rada.org.ua/
Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA