ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 17 лютого, 14:18

Святкуємо Міжнародний день сім’ї
Понеділок, 15 травня 2017, 15:12
Сім'я, любов і вірність. Це стовпи, на яких тримається наше життя. Сім'я дає нам відчуття ґрунту під ногами, любов пов'язує нас з Богом, а вірність укріплює нашу віру в людей. 

Все це - складові людського щастя. Сьогодні уся країна відзначає день сім'ї – день наших з Вами родин. Адже саме сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Українська нація – працелюбна і талановита. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї. В сім´ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. В сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги. 

Сьогодні служба в справах неповнолітніх райдержадміністрації та районний Центр соціальних служб сім'ї та молоді провели чудове свято для сімей в яких перебувають під опікою чи всиновлені діти.

У святковій залі сім'ї привітали заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк та заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Зокрема, заступник голови ради у своєму виступі зазначив, що Міжнародний день сімей (International Day of Families) відзначається щорічно 15 травня і заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році.

Сім’я - це основа всього суспільства. Це колиска загальнолюдських цінностей, культури та історії, головна запорука стабільності і розвитку держави. Альянс сім'ї і держави - необхідна умова благополуччя і процвітання соціуму. Тому в Україні, як і у всіх цивілізованих країнах, високо шанується і охороняється інститут сім'ї. Підтримка сім'ї - один з головних пріоритетів української держави. Як і в усьому світі, 15 травня в нашій Україні громадяни відзначають Міжнародний день сім'ї.Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної родини. Дозвольте побажати Вам та всім Вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків.

За спільним розпорядженням, керівники вручили батькам , які стали опікунами, чи виховують всиновлених дітей, грамоти та квіти. У невимушеній обстановці, за чашкою кави,чаю запрошені подивились гарну концертну програму підготовлену дітьми, виставку творчих робіт, приурочену святу.

З недавнього часу заходи до Дня сім'ї проводять у школах, бібліотеках, дошкільних навчальних установах району. Організовано проходять виставки творчих робіт дітей, виставки художньої та публіцистичної літератури.
 
http://lipovec-rada.org.ua/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA