ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 17 лютого, 13:53

Зустріч з депутатами Верховної Ради
Середа, 17 травня 2017, 13:21
 
У Верховній Раді відбулася зустріч голів районних рад, представників  Асоціацій міст та органів місцевого самоврядування із народними депутатами.
 
В рамках засідання 15 травня  відбувся семінар-дискусія, в ході якого розглянуто питання удосконалення районного рівня адміністративно-територіального устрою України.
Під час обговорення напрямків реформи з децентралізації виступив і відповів на запитання присутніх заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.
 
Липовеччину  у поїздці до Верховної Ради представляв голова районної ради Юрій Науменко.
 
16 травня у Києві за ініціативи голови обласної Ради Анатолія Олійника та керуючої справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Яременко вінничани взяли участь у зустрічі з керівниками Комітетів Верховної Ради України та народними депутатами, обраними від Вінниччини – Сергієм Кудлаєнком, Олексієм Порошенком, Миколою Кучером, Іваном Споришем, Іваном Мельничуком, Олександром Домбровським та Григорієм Заболотним.
 
Голови 30 районних і сільських рад Вінниччини, які приїхали на зустріч, висловили своє думки стосовно  взаємодії парламенту з органами місцевого самоврядування. Жваву дискусію викликало обговорення питання внесення законопроектів щодо продажу землі, регіонального розвитку, місцевих податків, служби в органах місцевого самоврядування та декларування доходів.
 
При обговоренні внесено пропозиції голів рад, як безпосередніх учасників реформування окремих галузей, усі внесені пропозиції будуть озвучені  на засіданнях парламентських Комітетів під час підготовки законопроектів.
 
Обласна Рада забезпечує комунікацію рад усіх рівнів  з народними обранцями для консолідації у вирішенні проблем та розвитку регіону, за що учасники дводенного семінару щиро вдячні організаторам голові обласної ради Анатолію Олійнику та керуючій справами Тетяні Яременко.
 
 
http://lipovec-rada.org.ua/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA