ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 19 липня, 05:14

У Липовці рятувальники попередили відпочиваючих про безпечну поведінку на воді
Вівторок, 21 серпня 2018, 12:10

У зв'язку із збільшенням кількості випадків загибелі людей на воді та з метою запобігання таких ситуацій під час купального сезону рятувальники Липовецького  району провели  роз’яснювальну роботу на водних об’єктах району.

8 серпня особовим складом ДПРЧ-21 м. Липовець було проведено профілактичне відпрацювання місць масового відпочинку населення на водних об’єктах.

Рятувальники розповсюдили 120 листівок щодо заборони купання в стихійних місцях відпочинку, з правилами безпечної поведінки на воді та надання першої медичної допомоги постраждалим.

 Особливу увагу рятувальники приділили відпочиваючим з дітьми. Дорослим вказали на необхідність постійного нагляду за малечею. Відпочивальникам навели приклади та причини, за яких було втрачено життя громадян на території області у цьому році.

 

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA