ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 02:09

Боєприпаси виявили у липівчанки в хаті.
Понеділок, 17 вересня 2018, 15:24
9-річну жительку села Скитка Липовецького району підозрюють у незаконному поводженні зі зброєю. У жінки вдома знайшли 120 патронів калібру 7,62 мм. Це боєприпаси до бойового кулемета, повідомляють у поліції Вінницької області.

Їх у липівчанки знайшли під час обшуку в рамках проведення оперативно-профілактичного відпрацювання «Зброя». За словами жінки торбу патронів вона знайшла у лісі.

Експертиза з’ясує джерело їх справжнього походження. А жінці загрожує позбавлення волі на строк до 7 років.

 

i-vin.info

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA