ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 18 лютого, 12:37

ОСТАННІ НОВИНИ
10:29

У Вінниці обговорили хід та етапи впровадження медичної реформи

8 лютого в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулась прес-конференція директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмили Грабович.

10:16

Вінничани можуть зареєструватися на ЗНО

6 лютого розпочалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні і триватиме вона до 19 березня. Внести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, що стали підставою для відмови в реєстрації, можна буде до 2 квітня.

13:52

У Вінниці в січні створили два ОСББ

У січні цього року у Вінниці створили два ОСББ. Минулого року в 39 будинках, де створено ОСББ, за кошти міського бюджету було виконано капітальний ремонт одного з конструктивних елементів.

08:47

Нові суди Вінницької області, створені указами Порошенка

Перед новим роком, 29 грудня, Президент Петро Порошенко підписав укази про ліквідацію та створення місцевих судів в Україні та про реорганізацію місцевих судів.

10:13

На Вінниччині створили 4 госпітальні округи. Уряд затвердив їх перелік та склад

Уряд затвердив перелік та склад госпітальних округів Вінницької області. Створено 4 госпітальні округи: Північний, Західний, Південний, Східний.

08:59

Коровій заборонив підлеглим вносити зміни до договорів закупівель без погоджень і перевів на ProZorro допорогові закупівлі

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій заборонив структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, розпорядникам коштів обласного бюджету вносити зміни до договорів без погодження з головним розпорядником коштів

14:16

Порошенко нагородив вінничанина орденом «За заслуги» III ступеня

 2 грудня Президент підписав Указ Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю. 

15:05

На Вишенському озері залишились лебеді. Люди бояться, що птахи можуть загинути

 У Вінниці на Вишенському озері залишились зимувати троє лебедів – двоє дорослих і молодий птах. 

09:35

На Вінниччині активно підтримуються програми, направлені на вирішення житлових проблем молоді

Верховною Радою України прийнято Закон України № 1954-VIII «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» щодо реалізації державних житлових програм.

16:28

Майже 8 мільйонів отримає Вінниччина для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

15 листопада Кабінетом Міністрів України прийнято постанову, якою затверджено порядок та умови надання у 2017 році субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації.

01:02

Порошенко нагородив професора ВНАУ орденом, а трьом вінничанам присвоїв звання «Заслужених»

Петро Порошенко підписав указ «Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу». 

03:25

Де у Вінниці атестують на знання української мови і скільки це коштує

Відповідно до чинного законодавства, особі, яка претендує на вступ на державну службу, при подачі документів до конкурсної комісії необхідно подавати посвідчення про проходження атестації щодо вільного володіння українською мовою. 

11:47

Міграційна служба Вінниччини запровадила електронну чергу при надані адміністративних послуг громадянам

З 11 листопада в Управлінні Міграційної служби Вінницької області (по вул. Пирогова, 4), а з 14 листопада по (вул. Театральна, 10) запроваджено електронну чергу для оформлення документів з електронним безконтактним носієм – закордонного паспорта.

09:43

На Вінниччині завершуються виплати по програмі монетизації субсидій – 78% заявників вже отримали компенсацію

Про це сьогодні під час наради в облдержадміністрації повідомила директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна.

07:51

Нові алеї вінницького Лісопарку. Як за літо змінилась зона відпочинку.

У Вінниці завершують рекoнструкцію ІІ черги в Лісoпарку, яка знахoдиться навпрoти трамвайнoї зупинки.

07:34

Спортсменці з Вінниччини призначено президентську стипендію

13 листопaдa Петро Порошенко підписaв Укaз про признaчення стипендій Президентa Укрaїни для видaтних спортсменів із пaрaлімпійських і дефлімпійських видів спорту тa їх тренерів.

 

03:24

У Вінниці для студентів зробили безкоштовний проїзд 17 листопада

17 листопада вінницькі студенти денної форми навчання зможуть безкоштовно користуватися громадським транспортом.

09:26

7 листопада під керівництвом директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Миколи Ткачука відбулося чергове засідання обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель

У його роботі взяли участь заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, представники профільних управлінь та інспекцій, юстиції, правоохоронних органів, державної фіскальної служби.

07:35

Дзюдоїст Марат Крижанський – найкращий спортсмен жовтня на Вінниччині

Стало відомим ім’я найкращого спортсмена жовтня на Вінниччині. Як і у квітні цього року, ним став іллінчанин, 17-річний дзюдоїст  Марат Крижанський.

05:20

У Вінниці відбудеться міжнародний конкурс духової музики. Оцінюватимуть музикантів журі з-за кордону

у Вінниці відбудеться I Міжнaродний конкурс духової музики «VIN VENTI». У ньому візьмуть учaсть близько 50 дітей.

10:33

Децентралізація й освіта. Що пропонують робити з школами в селах на Вінниччині

Процес децентралізації направлений на покращення рівня та якості життя громад, але разом ж передачею фінансових ресурсів та управлінських функцій, громадам передають і повноваження щодо визначення стратегій розвитку соціальних напрямків таких як освіта та медицина. Якщо з медициною, поки що не знають як буде, то для освітньої галузі фахівці розробили методики моделювання нової системи освіти.

09:45

29 жовтня на Вінниччині відбудуться вибори

29 жовтня вiдбудуться вибори у 9 об’єднаних територiальних громадах Вiнниччини.

10:27

Три етапи: У Мінфіні розповіли про монетизацію субсидій на новий сезон

В Мінфіні був розроблений план переходу на грошові розрахунки за субсидіями, який буде складатися з трьох етапів.

08:21

Провели лицарський турнір пам’яті Героя Небесної Сотні Максима Шимка

В змаганнях, які проходили за правилами історичного середньовічного бою, взяли участь 15 учасників з п’яти областей України. В одиночних боях (категорія «щит і меч») переможцем став представник вінницького клубу «Аркона» Сергій Ліщинський.

10:08

Акцент роблять на упізнанні загиблих в зоні АТО.

У ВНМУ ім. М.І.Пирогова відбувається Міжнародна науково-практична конференція «Комплексний підхід при вирішенні проблеми ідентифікації невідомих осіб.

10:09

«Дерево свободи» замість погруддя Шевченку. Міськраду просять дозволу на встановлення оригінального пам’ятника.

18 жовтня у Вінниці презентували проект пам’ятника Небесній Сотні, який пропонують встановити на однойменній площі. Зараз там розташовується погруддя Тарасу Шевченку. Монумент буде у вигляді вишні, що стоїть на карті України.

14:25

У 2017 році на 18 виборчий округ виділено 29 млн. грн. на реалізацію 96 проектів

У 2017 році на 18 виборчий округ вдалося залучити майже 29 млн. грн. на 96 проектів завдяки субвенціям з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій і дотацій з Державного фонду регіонального розвитку

11:16

Соціально-гуманітарні заклади Вінниччини перевірять на стан безпеки

Визначатимуть насамперед пожежну безпеку шкіл, лікарень, інших установ.

08:56

Калинівське КП «Благоустрій» визначено генеральним підрядником

  Калинівське КП «Благоустрій» визначено генеральним підрядником, який здійснюватиме відшкодування витрат, що понесли жителі Калинівського та Вінницького районів

09:42

Вінничанин виборов «бронзу» на міжнародному турнірі з дзюдо

Вінничанин Максим Зімін виборов бронзу на міжнародному турнірі з дзюдо.

08:04

Вибухи під Вінницею: заборона на польоти продовжили до 9 жовтня

Заборона на польоти навколо Калинівки встановлений в радіусі 5 км 

09:36

У центрі Вінниці виміряли радіацію

Через події в Калинівці чимало користувачів Мережі висловлюють думку про підвищення радіації у найближчій зоні до вибухів та у самій Вінниці.

08:10

Оперативна інформація щодо вибухів на військових складах у Вінницькій області станом на 7 ранку

26 вересня близько 22:00 надійшла інформація про вибухи боєприпасів на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу м. Калинівка. Здійснено оповіщення жителів м. Калинівка та населених пунктів в 10-кілометровій зоні (Павлівка, Медвідка, Дорожне, Сальнік, Стрижавка). Здійснюється евакуація населення.

08:19

На Вінничину повертають пільгове кредитування для молоді під 7% річних.

Пільгове кредитування на житло для молодих сімей може повернутися, якщо за прийняття відповідної програми проголосують депутати під час чергового пленарного засідання сесії облради 28 вересня.

08:30

Що знайшли археологи, які проводили розкопки у Вінниці на Замковій горі.

  У Вінниці нa Зaмковій горі в цьому році з липня по серпень проходили aрхеологічні розкопки. Під чaс яких було знaйдено піч з житлa, вогнище трипільського чaсу, мaсляний світильник ХІІІ — поч. ХІV ст, a тaкож відкрито дві споруди трипільського і дaвньорусько-золотоординського чaсів.

09:35

Вінничани відправили в зону АТО 7 тон допомоги для бійців і малечі з дитбудинків.

19 вересня з Вінниці в зону АТО відправили два мікроавтобуси та джип з гуманітарною допомогою для бійців та дітей, які проживають на Сході України.

10:18

У Вінниці 145 новобранців Нацгвардії прийняли присягу, серед них є дві дівчини.

16 вересня у Вінниці на плацу військової частини 3008 Національної гвардії України 145 новобранців склали присягу на вірність Українському народу. Серед бажаючих служити двоє дівчат.

11:02

Судити силачів до Вінниці приїде стронгмен Вірастюк

Місто прийматиме фінал змагань найсильніших людей країни.

Архiви
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA