ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Субота, 15 грудня, 02:40

На Вінничину повертають пільгове кредитування для молоді під 7% річних.
Вівторок, 26 вересня 2017, 08:19
Пільгове кредитування на житло для молодих сімей може повернутися, якщо за прийняття відповідної програми проголосують депутати під час чергового пленарного засідання сесії облради 28 вересня.
 
Дана програма розрахована на 5 років — з 2108 по 2022 роки. Скористатися нею можуть молоді сім'ї, одинокі молоді громадян віком до 35 років, учасники антитерористичної операції та члени їх сімей, педагогічні та науково- педагогічні працівники, держслужбовці та працівники бюджетної сфери. Ці особи можуть отримати кредит на будівництво чи придбання житла під 7% річних. Якщо у родини є одна дитина відсоткова ставка становить 3% річних. Якщо двоє і більше дітей — сім'я звільняється від виплати відсотків за кредитом.
 
На реалізацію програми залучаються кошти обласного та місцевих бюджетів. Всього на 5 років для реалізації програми потрібно 210 мільйонів гривень. З них 36,2 мільйони мають виділити з обласного бюджету і майже 145 мільйонів — з районних та місцевих бюджетів.
 
Хоча, варто відзначити, що шлях цієї програми був не таким уже й легким. На попередню програму з обласного бюджету за усі п'ять років не виділялося ні копійки. Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський наполягав, що система відбору кандидатів є непрозорою. Відтак програму мали доопрацювати. — Якщо ми так швидко змогли пройти шлях від підготовки програми і до її подачі на розгляд депутатів, знайшовши при цьому розуміння у членів бюджетної комісії, то, думаю, у всіх зацікавлених сторін є розуміння і вона повинна бути фінансуватись. Говорити про місцеві бюджети ще зарано, бо ситуація скрізь нерівномірна.
 
Не всі очільники органів місцевого самоврядування розуміють необхідність прийняття у себе та фінансування такої програми. Однак, ми будемо спілкуватися із тими категоріями осіб, які підпадають під цю програму — це учасники АТО, молодь — щоб вони стимулювали у цьому напрямку свої органи місцевого самоврядування. Наразі працюємо із Вінницею і бачимо, що зацікавленість у програмі є, — прокоментував ситуацію Директор Вінницького регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Руслан Мельник. 
 
Джерело: vlasno.info
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA