ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 20 січня, 22:10

З лінії фронту на допомогу селянам: бійці передали постраждалим калинівської трагедії продуктові набори
Четвер, 05 жовтня 2017, 10:50
У Вінницю з лінії фронту передали тонну гуманітарної допомоги.
 
«Хлопці, військова частина яких має відношення до Калинівського району прямо з лінії фронту передали нам вчора тонну продуктів. Бійці кажуть, вдячні людям за те, що підтримували їх з 2014 року. Тому, коли і у людей винила проблема, військові не змогли залишитися осторонь. Вчора надіслали нам вантаж», - розповіла Вiнниця.info волонтер Катерина Бевзюк.
 
З бійцями волонтер домовилася, з продуктів складуть харчові набори: рибні консерви, тушонка, повидло, мед, цукор, крупа, олія.
 
«Аби допомога була доцільна, спільно з ОДА склали список осіб, які її дійсно потребують. Розвозити її будемо адресно. Особисто в руки», - зауважила Бевзюк.
 
Сьогодні вантаж будуть фасувати.
 
«Вантаж направили, як то кажуть, оптом. Необхідні тари та пакети, у які б можна було це розкласти. А це: 300-грамові бокси для повидла та меду, пастикові пляшки від півлітри, пакети для фасування крупи та пакети для всього разом», - пояснила Бевзюк.
 
У кого виникло бажання приєднатися, волонтерський штаб знаходиться по вул. Театральна, 15 (Площа Небесної Сотні), ліве крило.
 
http://www.vinnitsa.info/
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA