ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 17 лютого, 13:19

Дзюдоїст Марат Крижанський – найкращий спортсмен жовтня на Вінниччині
Середа, 08 листопада 2017, 07:35
Стало відомим ім’я найкращого спортсмена жовтня на Вінниччині. Як і у квітні цього року, ним став іллінчанин, 17-річний дзюдоїст  Марат Крижанський.
Він отримає традиційний грошовий сертифікат відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області на три тисячі гривень.

Марат Крижанський наприкінці жовтня виступав у м. Копер (Словенія) на Кубку Європи з дзюдо серед кадетів до 18 років і зумів виграти усі свої 4 поєдинки й стати чемпіоном.

Це не перше серйозне досягнення Марата Крижанського. У цьому році вихованець тренера Станіслава Герасимчука вже здобував першість на Кубку Європи в м.Тепліце (Чехія), а також виборював на цих змаганнях бронзову медаль.
 
http://illintsi.org.ua/new/
 
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA