ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 15:33

На Вишенському озері залишились лебеді. Люди бояться, що птахи можуть загинути
П'ятниця, 24 листопада 2017, 15:05
У Вінниці на Вишенському озері залишились зимувати троє лебедів – двоє дорослих і молодий птах. Мешканці Вишеньки, які живуть біля 9-го мікрорайону, всю осінь підгодовували птахів. Але зараз хвилюються, що лебеді можуть загинути, бо озеро береться кригою.
 
«Щороку сюди на озеро прилітають лебеді, восени вони відлітають. Влітку лебедина пара висиділа маленьких пташенят – 5 чи 7, їх важко було порахувати, бо вони в очереті ховались. Цього року вони чомусь не полетіли, точніше полетіли, але не всі.
 
 
Залишились двоє дорослих і молодий птах. Вчора вранці я бачив, що двох дорослих лебедів затисла крига. Можливо вдень сонце підігріло воду і вони звільнились. А молодий птах – сірий він окремо від дорослих – ходив по льоду. Але літати молодий птах вміє, бо коли він бачить, що його хочуть погодувати, то перелітає ближче до людей, буквально на відстань до метра щоб поїсти», - розповів Вінниця.info пан Володимир.
 
Щоб підгодовувати лебедів, люди витоптали стежку до води через очерет. Прибережна частина озера криється кригою.
 
Сьогодні, 24 листопада, журналіст Вінниця.info на озері бачив лише молодого птаха, дорослих не видно.
 
Вінниця.info
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA