ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 15:07

Порошенко нагородив вінничанина орденом «За заслуги» III ступеня
Понеділок, 04 грудня 2017, 14:16
2 грудня Президент підписав Указ Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю. Серед нагороджених - заступник голови Вінницького обласного осередку «Всеукраїнської спілки ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86».
 
Документ опубліковано на сайті глави держави.
 
«За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту і реабілітації осіб з інвалідністю, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм постановляю:
 
Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня
 
БІЦА Василя Петровича – заступника голови Вінницького обласного осередку «Всеукраїнської спілки ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86», - зазначено в документі.
 
Довідка.
У 1992-му році на 47-й сесії Генеральна Асамблея ООН в спеціальній резолюції № A/RES/47/3 було проголошено щорічну подію - 3-е грудня стало датою Міжнародного дня людей з інвалідністю. Цілі цього Дня були виражені окремою резолюцією № A/RES/47/88, прийнятої на тій же сесії. Заходи, до яких в цей День закликає всі країни Генеральна Асамблея ООН, повинні бути спрямовані на інтеграцію людей з інвалідністю у життя суспільства. Від цього залежить наша цивілізованість.
 
 
Вiнниця.info
Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA