ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:33

На Вінниччині створили 4 госпітальні округи. Уряд затвердив їх перелік та склад
Вівторок, 26 грудня 2017, 10:13
Уряд затвердив перелік та склад госпітальних округів Вінницької області. Створено 4 госпітальні округи: Північний, Західний, Південний, Східний.
 
Відповідне розпорядження Кабміну опубліковано на сайті Урядового порталу.
 
«Госпітальні округи утворюються як «функціональне об’єднання закладів охорони здоров’я, розміщених на відповідній території». Заклади охорони здоров’я, охоплені госпітальним округом, залишатимуться у власності і підпорядкуванні місцевих органів влади, що є учасниками госпітального округу», - йдеться в поясненні до документу.
 
Перелік та склад госпітальних округів Вінницької області
 
Північний госпітальний округ - всі заклади охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню (далі — заклади), розміщені на території: м. Вінниці; м. Жмеринки; м. Козятина; м. Хмільника; Вінницького району; Жмеринського району; Іллінецького району; Калинівського району; Козятинського району; Липовецького району; Літинського району; Немирівського району; Оратівського району; Погребищенського району; Тиврівського району; Хмільницького району.
Західний госпітальний округ - заклади, розміщені на території: м. Могилева-Подільського; Барського району; Могилів-Подільського району; Мурованокуриловецького району; Чернівецького району; Шаргородського району; Ямпільського району.
 
Південний госпітальний округ - заклади, розміщені на території: Крижопільського району; Піщанського району; Томашпільського району; Тульчинського району.
 
Східний госпітальний округ - заклади, розміщені на території: м. Ладижина; Бершадського району; Гайсинського району; Теплицького району; Тростянецького району; Чечельницького району.
 
Нагадаємо, спочатку планувалось створення 3-х госпітальних округів. В ОДА роз’яснили суть реформи про поділ області на округи. у Вінницю приїжджав заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк, він роз’яснив за якими принципами повинні сформуватись округи, чому важливо провести реформу і як фінaнсувaтимуть лікарні в 2018 році.
 
Вiнниця.info
Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA