ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 23 травня, 01:36

У Вінниці на Ващука ремонтують дорогу та тротуар
Четвер, 05 липня 2018, 10:20

У місті триває ремонт тротуарів та доріг для того, щоб вінничанам було зручно та безпечно пересуватись містом. Також облаштовують зони благоустрою для відпочинку, де можна проводити вільний час.

Тиждень тому розпочалися роботи на дорозі та тротуарах по вулиці М.Ващука на ділянці від вулиці В.Порика до вул. Стельмаха. Тротуар асфальтуватимуть з обох боків дороги.  Традиційно, будуть облаштовані з’їзди для людей з обмеженими фізичними можливостями та мам з колясками.

У рамках ремонту буде заасфальтовано майже 3000 м2 дороги та близько 1000 м2 тротуарів.

Також буде замінено 10 опор для зовнішнього освітлення та світильники.

 

news.vn.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA