ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 17 лютого, 13:33

У Вінниці комплексно утеплили дитячий садочок №17
Середа, 11 липня 2018, 12:26Дитячий дошкільний заклад №17, що на Малих Хуторах, став ще одним дитячим садочком міста, де провели роботи з комплексного утеплення. Будівельники вже повністю утеплили фасад та цоколь приміщення, замінили старі вікна і двері на сучасні енергозберігаючі. Наразі тривають роботи з благоустрою території та фарбування фасаду. Це уже 10-й садочок у місті, який повністю термомодернізували. Як ведуться роботи оглянув сьогодні під час виїзної наради міський голова Сергій Моргунов.

Дитячий садочок №17, який розрахований на 13 груп, відвідують понад 400 малюків. 2017-го – в будівлі утеплили  та відремонтували покрівлю. А у грудні минулого року тут коштом міського бюджету капітально відремонтували частину приміщення, яку раніше займали орендарі, та відкрили ще одну групу для дітей до трьох років.

«Наше утеплення приміщення розпочалося із ремонту даху. Частину коштів на його заміну дали шведські партнери, частину нам виділили з міського бюджету. Минулого року також за кошти, які виділила міська рада, ми придбали обладнання для ігрових майданчиків, пральні, комп’ютерне та інтерактивне обладнання. Постійно співпрацюємо із нашими депутатами Аллою Власюк та Дмитром Чаленком», - розповіла керівник дитячого садочку №17 Інна Сметанюк

Сьогодні під час виїзної наради колектив садочку №17 звернувся до керівника міста з проханням розглянути можливість облаштування нового паркану на території закладу, аби окремі мешканці не вигулювали тут домашніх улюбленців та не ходили сюди по вечорах на посиденьки із розпиттям в тому числі алкогольних напоїв. Міський голова Сергій Моргунов доручив профільним службам прорахувати кошторис встановлення паркану.

Загалом в цьому році по закладах освіти у місті заплановано завершити комплексну термомодернізацію 3-х шкіл та 2-х дитячих садків - №4 та №17.

«З 53-х садочків у нас 9 уже утеплено,  а цей уже 10-й. Це фактично кожний 6-й садочок у нашому місті утеплений. Завідуюча закладу сказала, що якщо раніше зимою температурний режим у групах зимою був 14-16 градусів, то зараз це +22. Завдяки фінансовій децентралізації та підтримці Уряду Володимира Гройсмана нам вдалося долучити додатковий ресурс для того, щоб утеплювати і проводити комплексні заходи по енергозбереженню як в дошкільних навчальних закладах, так і в загальноосвітніх. Якщо говорити про цей дитячий садочок, то розпочалося все із гарної співпраці із шведськими товариством, які надали відповідний грант, щоб розпочати ремонт покрівлі. Ми продовжили утеплювати це приміщення. Тут є питання по благоустрою, чим ми будемо займатися. Я також дав доручення щодо прорахунку заміни паркану навколо садочка та вирішення проблемних питань із мешканцями сусідніх будинків щодо проходу через територію дитячого садочку»,  - каже Сергій Моргунов.

Керівник міста також відзначив, що загальна економія від утеплення закладів освіти  становить від 30% до 50%. І по тих закладах, де уже провели термомодернізацію приміщень, колективи та діти це відчули. Окрім шкіл та дитячих садочків, цього року утеплюють і пологовий будинок міської лікарні «Центр матері та дитини».

myvin.com.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA