ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 червня, 07:12

Дитячі таланти і краса: у Вінниці відбудеться фестиваль «Міні Міс та Міні Модель 2018»
П'ятниця, 20 липня 2018, 15:10

30 маленьких вінничанок вже на початку вересня зможуть позмагатися за корону переможниці та безліч вартісних подарунків.

Традиційно на початку осені у Вінниці розпочинається фестиваль краси та творчості  «Міні Міс та Міні Модель Вінниця». Цьогоріч конкурс  відбудеться вшосте другого вересня о 16.00 в театрі Садовського.

  • Це яскраве шоу, на якому маленькі вінничанки змагатимуться за почесні титули і корони у трьох вікових групах та гран-прі фестивалю. А переможниці конкурсу отримають унікальну можливість представляти наше місто на найбільш масштабних всеукраїнських і світових конкурсах краси, – говорять організатори.

Як розповіла Vежі організаторка конкурсу Ярослава Позднякова, попередні кастинги відбулися в червні і з 78 охочих дівчаток, журі відібрало 30 віком від 6 до 13 років. Також Ярослава додає, що цьогоріч багато учасниць буде саме в категорії Міні-модель.

 

У дівчаток буде два основних виходи, а конкурсантки у категорії Міні-міс матимуть ще й конкурс талантів.

Переможниці отримають путівку на відпочинок, ювелірні прикраси, публікації в модних глянцях та подарунки від партнерів. До речі, минулого року, подарунками для дівчаток була заставлена вся сцена театру.

 

На думку Ярослави, яка стала переможницею «Міс-Україна» у 2011 році, подібні конкурси можуть стати хорошим стартом для модельної кар’єри:

  • Це все індивідуальний підхід та аналіз для кожної дівчинки. Для когось це старт на шляху до модельної кар’єри (є конкретні приклади) і мова йде не лише про переможниць!

Через місяць в конкурсанток розпочнуться інтенсивні тренування з підготовки до основних виходів, дефіле, зйомка фото та відео, а також розважальна програма для дівчаток.

Цього року буде надзвичайно яскрава тема конкурсу, – інтригує організаторка, але деталі наразі не розповідає.

 

vezha.vn.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA