ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 червня, 07:01

У Вінниці зареєстрували петицію про закриття приватного ЖЕКу
П'ятниця, 27 липня 2018, 10:07

На сайті вінницької міської ради виклали петицію "Бездіяльність ЖЕКа "Бокуд" вимагаємо закриття". Про це йдеться в петиції зареєстрованій у Єдиному реєстрі місцевих петиції.

Авторка петиції Ольга Єніна зазначає, що ПП "Бокуд" не надає більшість послуг, за які сплачено кошти мешканцями будинку по вул. Антонова, 7.

"Не виконується дезінсекція, дератизація, обслуговування димвент.каналів, техобслуговування внутрішніх будинкових систем та систем опалення і водопостачання не виконується взагалі останні десять років, а поточний ремонт під'їзду, прибирання території виконується частково по дзвінку на гарячу лінію міської ради", - йдеться у петиції.

Авторка петиції переконує, що у всіх, кого обслуговує ПП "Бокуд" така ж ситуація.

"Вимагаємо капітальних ремонтів, або закриття Бокуду. Підприємств багато, якщо він не в змозі нічого робити, нехай отримують кошти від мешканців хтось інший", - пише вінничанка.

 

vn.depo.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA