ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс П'ятниця, 22 лютого, 04:02

На Вінничині лікарі отримуватимуть зарплати по 15 тисяч гривень на руки
Понеділок, 30 липня 2018, 16:56

Як відомо, зарплати медиків відтепер залежатимуть від кількості пацієнтів, які підписали з лікарем угоду на обслуговування в якості сімейного лікара. Сьогодні ми інформували вас про те, що Вінничина – лідер за кількістю підписаних угод між лікарями та пацієнтами по Україні, тому і зарплати вінницьких медиків будуть найбільшими по країні.

На липень заклади первинної медико-санітарної допомоги Вінничини отримали більше 28 млн гривень фінансування від держави. Ці кошти направлять на зарплати та премії медикам та медперсоналу. До слова, заохочення передбачені для лікарів, які уклали найбільше угод з пацієнтами.

Тетяна Малик, головний лікар Центру ПМСД №3, повідомляє, що у її медзакладі є лікарі, які уклали угоди більш ніж з 1800 пацієнтами, це означає, що їхня зарплата уже з вирахуванням податків, складатиме не менше п’ятнадцятьох тисяч гривень.

 

vlasno.info

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA