ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 червня, 06:48

До 1 вересня всі першачки області будуть готові до «Нової української школи»
Середа, 01 серпня 2018, 17:10

Цієї осені на Вінниччині почнуть свою роботу 1079 перших класів За освітньою реформою наймолодших учнів будуть вчити за програмою «Нова українська школа». І крім нових курсів, вона передбачає нове обладнання для класів.

У ОДА зазначають, що з цим мають впоратися до 1 вересня


Аби облаштувати перші класи за новим стандартом навчання на нашу область держава виділила 45,8 бюджетних мільйонів. Про це йдеться на сайті ОДА. Варто відвідати Клубна вечірка "Friends Time" За словами керівника обласного департаменту освіти Володимира Буняка, 40% з цієї суми витратять на закупівлю дидактичних матеріалів, ще 40% — на меблі.

А решта 20% — на комп’ютерне обладнання. — На сьогодні ми використали 6,1 мільйона гривень, — повідомив Володимир Буняк. — Держава виконала ще одне зобов’язання: надала нам LEGO — 18 743 комплекти — на кожного учня. Для втілення «Нової української школи» ми все зробили для навчання вчителів, і маємо обов’язково забезпечити в класах 8 навчальних осередків. Чиновник підкреслив, що до 1 вересня всі 1079 перших класів області мають бути повністю готовими працювати в рамках «Нової української школи». Готовність освітян будуть перевіряти — на це підписав розпорядження голова ОДА Валерій Коровій

vn.20minut.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA