ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:01

Вінницький водоканал закупив нові екскаватори
Вівторок, 14 серпня 2018, 10:38

На підприємство КП «Вінницяоблводоканал» прибули два нових екскаватори JCB 4CX SIMASTER, які було придбано у рамках виконання Інвестиційної програми 2018 року на кошти Світового Банку.

Стара техніка, яка чесно відпрацювала свій експлуатаційний термін, є зношеною, морально застарілою, малофункціональною. Була виготовлена ще за радянських часів.

Нові екскаватори мають цілий ряд переваг над своїми попередниками:

* Швидка заміна ковшів та причіпнихагрегатів;
* Тип приводу 4х4;
* Збільшилась глибина копання до 5,88 м;
* Два причіпних ковша екскаватора ( 400 мм, 800мм);
* Зйомний гідравлічний молоток;
* Поворотні 4 колеса та крабовий хід.

А також найголовнішою перевагою є те, що такий екскаватор заміняє два старих.

Завдяки цим високотехнологічним засобам спецтехніки підприємство КП «Віннимцяоблводоканал» зможе швидко та якісно виконувати ремонтні, аварійні та профілактичні роботи на мережах водопостачання та водовідведення.

 

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA