ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:45

У 9 вінницьких багатоповерхівках сьогодні відключили воду
Понеділок, 13 серпня 2018, 10:40

Сьогодні, 13 серпня 2018 року, тимчасово призупинено водопостачання  у житловому будинку по вул. Магістратській 20. Як інформує КП «Вінницяоблводоканал» на вказаній ділянці заплановано виконання робіт з ліквідації витоку на мережі водопостачання ø50мм.

Також, варто зауважити, що у житлових будинках по вул. А. Первозванного, 14, Пирогова, 155,157,161, Матроса Кішки, 59, 600-річчя, 40,42,50 комунальники  проводитимуть профілактичну промивку та прочистку мереж каналізації.

 

vn.oblast.online

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA