ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:25

У Вінниці біля арки планують оновити парасольки, а також облаштувати фонтан з вуличними меблями
Четвер, 16 серпня 2018, 10:45

У Вінниці біля арки планують замінити парасольки, а також облаштувати фонтан з вуличними меблями. Про це повідомляє мер Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

"Арка біля Центрального парку - одна з візитівок Вінниці вже півстоліття. І наше завдання - зберегти автентичність цього комплексу, автором якого був вінницький архітектор Роман Мархель.

З червня триває реконструкція вхідної групи до Центрального парку. Проводяться роботи з укріплення арки, прокладення комунікацій, ремонту сходів. Також будівельники працюють над виготовленням конструкції так званих "крапельників" - парасольок.

Плануємо оновити освітлення, доріжки, встановити зручні вуличні меблі, а також забезпечити інфраструктурну доступність для маломобільних верств населення. Облаштуємо і невеличкий фонтан - як це і було колись. Окрім того, передбачена підсвітка арки зі шпилем.

А порадує вінничан та гостей міста оновлений архітектурний символ вже до кінця року - саме тоді має завершитись реконструкція."- повідомляє очільник міста.

 

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA