ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 22 серпня, 20:49

Неподалік Вінниці вирощують яблука, що “усміхаються”
Понеділок, 27 серпня 2018, 12:39

На Мізяківських хуторах поблизу Вінниці вирощують яблука зі смайликами. Усміхнені плоди коштують недешево, але вінничани їх швидко розкуповують.

Яблука зі смайликами – експеримент місцевого господарства. Як повідомили у сюжеті новин “Сьогодні”, на ще зелені яблука агрономи наклеюють спеціальні наліпки у вигляді смайликів. Коли фрукти достигають, наліпки знімають і на яблуках залишається природна “усмішка”.

Цю технологію, до речі, запозичили у Японців.

– Наліпка має властивість розширюватися. Тобто, якщо яблуко ще росте, наліпочка розтягується і не завдає ніякої шкоди яблуку, – пояснив агроном Руслан Заїка.

У сюжеті також повідомляється, що робітники господарства наклеюють сотні смайликів щодня, а готові “усміхнені яблука” везуть продавати до Вінниці. Коштують вони не дешево – 6 гривень за штуку.

Продавці кажуть, що вінничани на незвичні плоди реагують позитивно та переважно купують їх дітям. Наступного року фермери планують вирощувати зі смайликами ще й груші та сливи.

vezha.vn.ua

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA