ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 24 березня, 08:47

Неподалік Вінниці вирощують яблука, що “усміхаються”
Понеділок, 27 серпня 2018, 12:39

На Мізяківських хуторах поблизу Вінниці вирощують яблука зі смайликами. Усміхнені плоди коштують недешево, але вінничани їх швидко розкуповують.

Яблука зі смайликами – експеримент місцевого господарства. Як повідомили у сюжеті новин “Сьогодні”, на ще зелені яблука агрономи наклеюють спеціальні наліпки у вигляді смайликів. Коли фрукти достигають, наліпки знімають і на яблуках залишається природна “усмішка”.

Цю технологію, до речі, запозичили у Японців.

– Наліпка має властивість розширюватися. Тобто, якщо яблуко ще росте, наліпочка розтягується і не завдає ніякої шкоди яблуку, – пояснив агроном Руслан Заїка.

У сюжеті також повідомляється, що робітники господарства наклеюють сотні смайликів щодня, а готові “усміхнені яблука” везуть продавати до Вінниці. Коштують вони не дешево – 6 гривень за штуку.

Продавці кажуть, що вінничани на незвичні плоди реагують позитивно та переважно купують їх дітям. Наступного року фермери планують вирощувати зі смайликами ще й груші та сливи.

vezha.vn.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA