ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 24 березня, 09:16

На День міста у Вінниці виступлять Kozаk System, Melovin і Могилевська
Вівторок, 28 серпня 2018, 15:46
8 вересня Вінниця святкуватиме 655 День народження. Традиційно у місті відбудуться різноманітні мистецькі і спортивні заходи. Облаштують локації для цікавого дозвілля і відпочинку. Фінальним акордом свята стане концентр на площі Василя Стуса.

Цьогоріч на сцені біля «Книжки» виступлять гурт Kozаk System, співак Melovin і Наталя Могилевська.

Про це 27 серпня під час прес-конференції повідомили організатори. Передає журналіст Вiнниця.info.

Melovin (справжнє ім'я Костянтин Миколайович Бочаров) — український співак, переможець шостого сезону українського вокального шоу «X-Фактор», фіналіст Національного відбору 2017. Представник України на 63-му пісенному конкурсі «Євробачення» в Португалії з піснею «Under The Lаdder», де посів у фіналі 17-те місце.

Kozаk System - український рок-гурт, який постійно представляє сучасну україну на європейських та світових музичних фестивалях. Заснований в 2012 році у Києві з музикантів, які вийшли зі складу гурту «Гайдамаки». Станом на 2018 рік мають чотири записаних платівки.

Наталя Могилевська - українська телеведуча, співачка, продюсер, актриса театру та кіно.

vinnitsa.info

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA