ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 22 серпня, 20:30

На Вінниччині підписано 938 тисяч декларацій з лікарями
Середа, 29 серпня 2018, 15:47

Від запуску програми “Лікар у кожну родину” Вінницька область лідирує за кількістю підписаних декларацій з лікарями. Відповідно, вінницькі лікарі, згідно закріпленої кількості пацієнтів, отримуватимуть одну з найвищих заробітних плат серед українських медиків, повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

Стабільно перша по Україні: у Вінницькій області декларації уклало близько 60% населення

 

Найбільше укладених договорів з сімейними лікарями у Барському, Гайсинському, Бершадському, Хмільницькому районах, не особливо відстає від лідерів Ямпільський, Оратівський, Жмеринський, Козятинський, Тульчинський район та самий обласний центр.

Згідно даних Інформаційно-аналітичного центру медичної статистики Вінниччини, за період з 13-го липня по 20-те серпня поточного року декларації у області уклало близько 18,5 тисяч громадян. Ці стабільно високі показники утримують Вінниччину на впевненій позиції лідера з суттєвим відривом від інших областей.

 

vn.oblast.online

Статті
Три вінницькі університети потрапили до ТОП-50 в Україні
Оприлюднено щорічний рейтинг українських університетів. Загалом оцінили понад 200 навчальних закладів освіти. До переліку увійшли п’ять вишів Вінниці. Рейтинг підготував загальнонаціональний портал Освіта.ua.
Соціологи визначили фаворитів на позачергових виборах до Верховної Ради по 18 округу
Павло Довгань: нове обличчя старого регіонала Калетника
23-річний Павло Довгань використовує 73-відсотковий рейтинг Зеленського, аби пропхати до Верховної Ради 70-річного Григорія Калетника.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA