ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 червня, 05:50

У Вінниці черга до дитсадків скоротилася ушестеро
Вівторок, 16 жовтня 2018, 08:36
У Вінниці за десятиліття черга в дитячі садочки скоротилася майже в шість разів – з 2998 місць у 2008 році до 506 у 2018 році.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов

«У 2008 році у черзі в дошкільні заклади міста було майже 3000 дітей. Нині – у 6 разів менше. Ситуацію вдалося змінити завдяки послідовним крокам з відкриття нових садочків та додаткових груп. А зараз триває будівництво ще кількох закладів у різних мікрорайонах міста», - повідомив Моргунов.

За його словами, Вінниця активно розширює мережу дошкільних закладів за рахунок співпраці з інвесторами-забудовниками. Така практика дозволила за останнє десятиріччя створити додаткові 620 місць у новозбудованих садочках,  455 – у реконструйованих, а також 1310 у відкритих додаткових групах.

Наразі у місті будуються чотири заклади дошкільної освіти на 500 місць.

Цьогоріч вихованцями дошкільних установ стали 18 тисяч маленьких вінничан.

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA