ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 червня, 05:49

Вінниччина видала рекордний багатотомник історій сіл і міст
Середа, 31 жовтня 2018, 10:04

Вінницька область занесена до Книги рекордів України як регіон, що видав найчисельніше, єдине в Україні багатотомне видання історій сільських та міських громад однієї області. Про це передає Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

Диплом про встановлення рекорду було вручено під час ІІ фестивалю територіальних громад області "Відродимо село – розквітне Україна".

За словами голови спілки письменників Вінниччини, ініціатора багатотомного видання Вадима Вітковського, подібного рекорду на теренах країни не зафіксовано.

"Хочу наголосити, що такого немає в жодній області нашої держави. Я впевнений, що в майбутньому історики, гортаючи книги, які ви сьогодні пишете про своє рідне село, складатимуть історію новітньої сучасної держави Україна", - сказав Вітковський.

В описі рекорду зазначено, що на Вінниччині налічується 1330 сільських, селищних і міських громад. Вінницька ОДА, обласна рада, разом з журналом "Вінницький край" перші в Україні і єдині реалізують амбітний проект – коштом обласного бюджету видали історію кожної громади у бібліотечній серії "Моя Вінниччина". На сьогодні видано 28 випусків формату А4, майже 8000 сторінок.

Depo.Вінниця

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA