ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 15:58

Понад 30 вінничан уклали контракти з ЗСУ
Четвер, 01 листопада 2018, 10:09

У Вінницькому обласному військовому комісаріаті відбулася атестаційна комісія з відбору на військову службу за контрактом, на якій було відібрано понад 30 осіб, серед яких 8 жінок. 

Усі бажаючі служити добре мотивовані, цілеспрямовано йдуть до армії та не бояться служити із зброєю в руках.

Вони поїдуть у навчальні центри Полтави, Житомира, Василькова та с. Старичі Львівської області. Переважна більшість контрактників з Гайсинського, Калинівського, Немирівського, Літинського, Барського, Чернівецького, Вінницького району і міста Вінниці. 

Здебільшого чоловіки виявили бажання проходити військову службу за контрактом на посадах стрільців та водіїв, жінки – операторів ІТВ та медсестер.

 

news.vn.ua

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA