ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 червня, 07:11

Понад 30 вінничан уклали контракти з ЗСУ
Четвер, 01 листопада 2018, 10:09

У Вінницькому обласному військовому комісаріаті відбулася атестаційна комісія з відбору на військову службу за контрактом, на якій було відібрано понад 30 осіб, серед яких 8 жінок. 

Усі бажаючі служити добре мотивовані, цілеспрямовано йдуть до армії та не бояться служити із зброєю в руках.

Вони поїдуть у навчальні центри Полтави, Житомира, Василькова та с. Старичі Львівської області. Переважна більшість контрактників з Гайсинського, Калинівського, Немирівського, Літинського, Барського, Чернівецького, Вінницького району і міста Вінниці. 

Здебільшого чоловіки виявили бажання проходити військову службу за контрактом на посадах стрільців та водіїв, жінки – операторів ІТВ та медсестер.

 

news.vn.ua

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA