ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 червня, 06:08

Всесвітньовідомій мелодії створять креативний простір на Вінниччині
П'ятниця, 02 листопада 2018, 10:14

У місті Тульчин Вінницької області незабаром відкриють креативний простір під відкритим небом, присвячений відомому українському композитору Миколі Леонтовичу. Наразі там тривають ремонтні роботи. Про те, що це буде та коли його можна буде побачити, розповіли на сьогоднішній прес-конференції, повідомляє Vlasno.info. — Це є прямим продовженням проекту «Леонтович Арт Квартал», коли у Тульчині встановили пам'ятник «Щедрику». Хочемо, щоб в майбутньому місто стало всесвітньою столицею цієї прекрасної мелодії, — розповідає виконавчий директор проекту «Меридіан «Щедрик» Ірина Матковська. «Меридіан «Щедрик» став одним із проектів-переможців великої грантової програми Українського культурного фонду, які власне і виділили 50 % коштів на його реалізацію. Стільки ж виділила і Тульчинська міська об'єднана територіальна громада. Робота над втіленням даного проекту розпочалась 1 жовтня цього року. Наразі там активно працюють скульптори і художники з різних регіонів України. У креативному просторі знаходитиметься вражаюча алея інструментів, інтерактивна «співоча» інсталяція — лавка Леонтовича, яка гратиме чотири мелодії композитора. Крім того, гігантські мурали, які слугуватимуть яскравими фотозонами й туристичними «родзинками», та сучасне освітлення пам'ятника Леонтовича, а також інших вуличних арт-об'єктів. Офіційне відкриття креативного простору планується 1-го грудня цього року, якраз на День народження відомого українського композитора. На захід запрошуються усі охочі. Джерело: vlasno.info 

 

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA