ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Четвер, 20 червня, 05:54

У Вінниці мер Сергій Моргунов розповів про розвиток медичних закладів та покращення надання послуг у них. Фото
Вівторок, 06 листопада 2018, 11:30

У Вінниці мер Сергій Моргунов розповів про розвиток медичних закладів та покращення надання послуг у них. Про це повідомляє мер Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

"Сьогодні на засіданні госпітальної ради говорили про розвиток медичних закладів та покращення надання послуг у них. У рамках реформи Вінниця увійшла до найбільшого округу у межах області – Північного. Це майже один мільйон мешканців.

У Вінниці чотири лікарні зможуть надавати спеціалізовану та екстрену медичну допомогу у межах Північного госпітального округу: клінічна лікарня №1, Центр матері та дитини, лікарня швидкої допомоги, кардіоцентр. У 2017 році ми відкрили у першій міській лікарні оновлене відділення анестезіології та інтенсивної терапії з операційним блоком і медичним обладнанням експертного класу. Цей унікальний проект вдалося здійснити завдяки фінансовій децентралізації.

Зараз ми спільно з обласною владою та Світовим банком працюємо над будівництвом регіонального кардіологічного центру. Ще один вкрай важливий проект – відділення екстреної медичної допомоги з відділенням реанімації у міській лікарні швидкої допомоги. Інновації, які будуть застосовані у цих закладах, допоможуть рятувати життя людям.

І паралельно нам потрібно продовжити модернізацію лікарень, проводячи реконструкцію приміщень та оснащуючи їх сучасним обладнанням. Викликів є чимало, адже охорона здоров’я - болюче питання і вимагає комплексної уваги." - повідомляє очільник міста.

Статті
На Вінниччині виписано 53 тисячі електронних рецептів у рамках програми «Доступні ліки»
Про це поінформувала заступник директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Надія Марусяк під час щотижневої наради, яка відбулась сьогодні, 23 квітня, під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA