ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Середа, 20 березня, 15:01

У Вінниці мер Сергій Моргунов розповів про розвиток медичних закладів та покращення надання послуг у них. Фото
Вівторок, 06 листопада 2018, 11:30

У Вінниці мер Сергій Моргунов розповів про розвиток медичних закладів та покращення надання послуг у них. Про це повідомляє мер Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

"Сьогодні на засіданні госпітальної ради говорили про розвиток медичних закладів та покращення надання послуг у них. У рамках реформи Вінниця увійшла до найбільшого округу у межах області – Північного. Це майже один мільйон мешканців.

У Вінниці чотири лікарні зможуть надавати спеціалізовану та екстрену медичну допомогу у межах Північного госпітального округу: клінічна лікарня №1, Центр матері та дитини, лікарня швидкої допомоги, кардіоцентр. У 2017 році ми відкрили у першій міській лікарні оновлене відділення анестезіології та інтенсивної терапії з операційним блоком і медичним обладнанням експертного класу. Цей унікальний проект вдалося здійснити завдяки фінансовій децентралізації.

Зараз ми спільно з обласною владою та Світовим банком працюємо над будівництвом регіонального кардіологічного центру. Ще один вкрай важливий проект – відділення екстреної медичної допомоги з відділенням реанімації у міській лікарні швидкої допомоги. Інновації, які будуть застосовані у цих закладах, допоможуть рятувати життя людям.

І паралельно нам потрібно продовжити модернізацію лікарень, проводячи реконструкцію приміщень та оснащуючи їх сучасним обладнанням. Викликів є чимало, адже охорона здоров’я - болюче питання і вимагає комплексної уваги." - повідомляє очільник міста.

Статті
ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Что нужно сделать Украине для создания умных городов?
Умные технологии все чаще на слуху — часы, бытовая техника, дома и даже целые города... За ними — будущее. Более того — и настоящее тоже. Ведь они среди нас и развиваются так же стремительно, как и интернет вещей (IoT). И невозможно не заметить, как они воздействуют на муниципальные услуги по всему миру
Как не нужно действовать в кризисной ситуации: чему неаграриев может научить распространение вируса АЧС
Практически ежедневные сообщения из регионов Украины об очередной вспышке африканской чумы свиней (АЧС) любому человеку не из агробизнеса хочется как можно быстрее пролистать и забыть. Но если посмотреть на ситуацию со стороны, в ней можно увидеть не только несчастных свиней, но и кейсы для антикризисной работы любого бизнеса

Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA