ЛИПОВЕЦЬКИЙ ВІСНИК плюс Неділя, 21 квітня, 23:03

У Вінниці капітально відремонтують центральну районну лікарню
Середа, 14 листопада 2018, 09:30

У Вінниці планують відремонтувати центральну районну клінічну лікарню. У медичному закладі, що розташований по Хмельницькому шосе 92, замінять покрівлю та утеплять стіни. 

Тендер на проведення відповідних робіт оголосили 31 жовтня. Вартість капітального ремонту будівлі попередньо оцінюють у 3 мільйони та 408 тисяч гривень.

Як зазначають замовники у тендерній документації, завершити капітальний ремонт будівлі планують до 31.12.2018 року. 

vinbazar.com

Статті
Руслан Демчак: відмова від обраного курсу держави – загрожує згортанням медичної реформи
Найбільше звернень у мої громадські приймальні надходить щодо питань  матеріальної допомоги на лікування. Тому вирішив описати суть та перспективи медичної реформи в країні щоб пояснити, що ми можемо втратити.
Победа Зеленского на Винниччине – это реванш Калетника

Долгое время, несмотря на старт предвыборной кампании, молодая команда Владимира Зеленского не торопилась с объявлением фамилии руководителя штаба Винницкой области. По замыслу технологов кандидата-артиста это был человек, ранее не была в политике.

Как выяснилось и за руководителем областного штаба Зеленского, и за куратором региона, и по самым костяком команды Зе торчат уши известного и очень опытного политика, регионала Григория Калетника. Отца сбежавшего в Москву Игоря Калетника – того самого самого молодого генерала Таможни и первого замглавы парламента времен Януковича. Владелец винницкого «зеленого змия», хозяин винницкого «зеленого вуза» в Винницкой сделал ставку на Зеленского. Все зе: логично.

ЕЛЕКТРОМОБІЛізація!!!
Людство стоїть на порозі керованого термоядерного холодного синтезу. А використання енергії сонця, вітру та води стало не просто реальністю, а глобальним трендом, котрий ліг в основу Паризької угоди зі скорочення шкідливих викидів і обмеження глобального потепління до 2050 року. Сьогодні людство переступає межу нових технологій переміщення людини в просторі.
Читати всi >>>
Курс валют
Курс валют на портале Finance.UA